Sizce affetmeli miyim?

Arkadaşlar sevgilim beni aldatmıştı çok yalvardı barıştık işte bu seferde benle ayrıldığı gün facebookta bir kızla ilişki durumu yaptı kıza mesaj falan attım ayrıldıımız gün kıza senden hoşlanıyorum falan demiş ayrıca kız yurtdışında yaşıyor kamera falan açmışlar işte barıştık biz sonra o kızla görüşme dedim buna rağmen telefonda mesajlaştıklarını gördüm ayrıca bir ara kızla ilişki yapıp bana gizlemişti.Sizce affedeyim mi ayrılayım mı?

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• sen bunlara rağmen halen ikilemde kalıyrsan biz ne diyelim akıllanmamşsn...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir hata etmiş ve barışmışsınız..Bunun üzerine tekrar aynı durumua getirmesi hiç hoş değil vede dürüst değil.Hiç muhatap olma ayrıl vede arkadaşta olma..Tanıma hiç..Böyle saçma bir ilişki bir sevgi bir yaşam olmaz..

0|0
    0|0
  • daha ne duruyorsun be . insanın gururu olur gururuuuuu . birde soruyormusun ayrılıyım mı affediyim mi diye . ayrılcan yol verecen gidecek . benim başıma gelse otaban kurardım ona

0|0
    0|0
  • sevse bunları yaparmı kardeşim bir düşün anlarsın :)

0|0
    0|0
  • Senin hür vicdanina kalmış o biz karişamayiz .Affetme lan .

0|0
    0|0
  • dallas dizilerine dönmüş aşkınız :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabiki de ayrılacaksın, seni mal yerine koymasına izin verme... Sorduğun kabahat.

0|0
    0|0
  • asla taviz verme heryerden sil resmen seni garantide görmüş oyuncak misali.gurursuz değilsin sonuçta

0|0
    0|0
  • çok saçma birisn farkndamısn ya yazdklarına bak bide afetmek demişsn yüzüne bakma bile tanıma sill.

0|0
    0|0
  • aklın yok mu ? ayrıl gitsin

0|0
    0|0
  • barstgınz halde kızla konusuyosa ondan ahyr yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...