Pes mi etmeli miyim yoksa elde mi etmeli miyim?

Arkadaşlar , nerdeyse 3 senedir bir çocuğa aşığım çocukta kankamın kuzeni. ve aynı okuldaydık. bende kankama söylemiştim bünyamini sevdiğimi. oda hemen bünyamine gidip yetiştirmiş. bütün okul öğrendi bir şekilde onu sevdiğimi. o zamanlarda çok iğrenç bir tipim vardı sivilceli akneli gözlüklü bir kezbandım. ama şimdi o zamana kadar kat be kat güzelim. erkekler peşimde. herkes çok güzel oldun diyor. ama bünyamin bana bakmıyor. 2 sokak üstümüzde oturuyor. liseye gidiyor artık. Sabah karşılaştım o beni görmedi bir adam vardı yanında onunla konuşuyordu . bende koşarak ağlaya ağlaya okula gittim. Sizde pes etmelimiyim yoksa elde etmek için çabalıyım mı ? bana yardım edin lütfen. :(

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Selam falan de konusmaya calıs eğer samimi bir sekilde konusmuyor fazla takmıyorsa bosver s.et cocugu hayatına devam et fotografları sil muzıkleri degistir unutursun sonra :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• o ne biçim isim be! boşver sen daha iyi isimlilere layıksın(dır herhalde)

0|0
    0|0
    • Samet ama bünyamin diyor çevresi.

• Get up stand up dont give up the fight

0|0
    0|0
  • Başlığa bak be hiç bitmeyecek sandım şu "mi"lerin. Kendine kezban demen de ayrı bir olay. Neyse o kadar rezil olmuşsun git konuş bari bir de.

0|0
    1|0
    • açık sözlü olmak iyidir. kusura bakma ağlarken anca o kadar yazabiliyorum mileri felan.

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne geliyorsa içinden onu yap

0|0
    0|0
  • Savas ve kazan

0|0
    0|0
Yükleniyor...