Hiç aşık olmayan var mı?

arkadaşlar ben 20 yaşındayım ama hayatımda bir kere bile aşık olamadım, nasıl bir duygu çok merak ediyorum. Hayallerimde bir insan oluşturdum, onu bekliyorum fakat kim istemez ki her şeyini paylaşabileceği birinin olmasını.. var mı içinizde hiç aşık olmayan?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Cemaleddin Halveti Hazretleri Beyazıd Camiinde vaaz ederken, cemaatin arasından yaşlı bir adam kalkıp, "Şeyh efendi" demiş.

-"Böylesine mümtaz bir cemaate katılmak arzusuyla çok uzun bir yoldan buraya geldim. Lakin etraf çok kalabalıktı, ben o kargaşa içinde merkebimi kaybettim. Özelliklerini tarif etsem, acaba lütfedip cemaate böyle bir eşek görüp görmediklerini sora bilirmisiniz?" Adamın bu ricası üzerine, Şeyh Efendi cemaate demişki:

- Ey cemaat! İçinizde aşk nedir bilmeyen ve ömründe hiçbirşeye aşık olmayan kimse varmı?

Cemaatten biri kalkmış, "Ya Şeyh! Ben öyle aşk maşk nedir bilmem. Şimdiye kadar da kimseye aşık falan olmuş değilim" demiş. Bu sırada iki kişi daha elini kaldırıp onlarda aşk nedir bilmediklerini, hiç aşık olmadıklarını söylemişler.

Cemaleddin Halveti hazretleri önce tebessüm etmiş, sonra merkebini kaybettiğini söyleyen yaşlı adama dönüp, "Bana bir eşeğini kaybettiğini söylemiştin " demiş.

- "Halbuki bak ben sana üç tane eşek buldum. Aralarında ki tek fark, senin ki dört ayaklıydı, bunlar ise iki ayaklı."

Şimdiye kadar olmaman yaşından kaynaklanabilir. Elbette olacaksın ama hayalinde oluşturduğunu çok bekleme derim.

0|1
    0|0
    • sanki biraz ağır oldu arkadaşım bu örnek:)

• :) sana da, teşekkürler

• :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• aşık olup ne mi yapcak? arkadaşlar bence bunu söyleyen birisi aşkı değil terk edilmeyi tatmıştır.. sonunda ayrılık olmassa adı aşk olmaz zaten.. herkes mutlu bir son bekliyor ama atladıkları en önemli şey ayrılık aşkın içinde var.. belki en kötüsünü yaşadım bunun ama geriye döndüğümde bir kere bile keşke olmasaydı demedim.. kimse için şartlanma bence, nerede ne zaman çıkcağı hiç belli olmuyor, sadece değerini bilen birisi olur umarım.. ;)

0|0
    0|0
    • teşekkürler herkesin olur umarım, dediğin gibi belki de sonuç yerine o sürecin tadını çıkarmak daha önemli:) lost misali:)

• o maksatta bir karalama hissetmedim ben umarım beğenir ve gerçek aşka dair birşeyler hissedebilirsin. ;) iyi günler, umarım doğru insanlar çıkar karşına..

• çok teşekkürler arkadaşım hepimizin umarım:)

• belki de fırsat bulamamışsındır. hormonların yeni yeni aktifleşiyordur. zaman bırak herseyi.

0|0
    0|0
  • ben hiç aşık olmadım pakedim sadece kontrol amaçlı açıldı ekranımda çizik yok kasa sağlam 450den aşşa valla olmaz :))

0|0
    0|0
  • Son hep acıdır . . Acı çekmeyende sınırlıdır . Önerilmez

0|0
    0|0
  • Hmm bende uzun zmn olmadm ama 19 ysında oldm

0|0
    0|0
  • şanslımısın desem şanssızmısım desem bilemedim.

0|0
    0|0
  • boşver çok şanslısın

0|0
    0|0
  • bazı arkadaşlar aşık olup napcaksın demiş ama onların aşık olduklarını hiç sanmıyrum :) ayrılık aşkın kendisinde vardır, ama gerçek aşkı yaşadıysan bir kere bile pişman olmassın en büyük acıları çeksen dahi.. ve beklemediğin anda çıkar karşına, umarım değerini bilen birisi olur bu..

0|0
    0|0
  • bende hiç aşık olmadım bende istiyorum paylaşmak tanışmak istersen bir deneyelim :))

0|0
    0|0
    • evet hiç aşık olmayan biri olarak bu özel şeyi sanal aleme saklıyordum zaten:p

• kafanı toplasan anlardın neyse arkadaşım sağol

• evet nerden bildin dağınık olduğunu helal olsun sende sağol

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşık olmak bazen şans bazen şansızlık.

0|0
    0|0
  • asik olup napcaksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...