Sevdiğine nasıl emin olunur?

yanındayken güzel ama ayrıyken soguk ve sert konuşuyorum sevgimden emin değilim ben :(

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• hayatta hiçbirseyden emin olamazsın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• suan hala tam anlamıyla seviyo olmaya bilirsin hala kesfetmedıgın yonlerını olablir zamana bırak bence biraz ya da sevmıyorda olabilirsin sadece erkewkgın senle ılgılenmesı senın hosuna gidiyor olablir bunu sevgiylede karıstıra blirisin :)

0|0
    0|0
  • sırf sevgilim olsun diye birisiyle beraber olma, sana bir abi nasihatı. bazen durumlar öyle bir çıkmaza giriyor ki bütün hayatını mahfediyorsun. gel sözümü dinle.

0|0
    0|0
    • öyle de 20 yaşındayım ve ilk sevgilim sonunda böyle kararsız kalacağımı düşünmemiştim :(

• geçmişten konuşmak insanı sogutuyo mu acaba ben onun yaşadıklarını sormuştum ve bende biraz etkisi olmuştu hani ben sadece öpüştüm başka bişey olmadı ama yine de kendimi kötü hissediyorum işte

• geçmişten konuşmak sizi soğuturmu orasını bilemem ama bunun öğrenilmek istenmesi bir hata, bunu bil. Bunun kadar eskiyi anlatmakta ayrı bir hata. kimse saklanmamalı gizlenmemeli gibi doğruluk oyunları oynamasın, bu meseleler ilişkileri anak ve ancak zedeler

• ^^Ilk oldugu icin bile olur^^, mantığı bence yanlış. çünkü; insan, kisiye gore degisebilen kabul edilebilir hata, yapmaya yatkin bir yaratik , vicdanin ne diyosa o dogrudur, boşver milleti

0|0
    0|0
  • peki onunlayken heyecan içinde bir neşe falan hissediyomusun

0|0
    0|0
    • ilk oldugu için farklı hisseediyorum yani zaman geçirmek sadece sırf sevgilim olsun mantıgı sanırım hata ettim:/

• Test çubuğu sok

0|0
    0|0
  • bak işte cevabı vermişin zaten sorma gerek yok

0|0
    0|0
  • aklın baskasında mı ?

0|0
    0|0
    • yok öyle olsa kesin sevmiyorum derim ama o da değil karakter olarak pek uyuşmuyoruz gibi geliyo ama benim için ilk olunca yani ilk onunla bişeler yaşayınca sonra pişman olur muyum acaba diyorum :/

• dediğim gibi nefis ve akıl arasındasın bu çok tehlikeli..istemedigin çok şey yapacaksın daha

• hayır yaa neden yapayım bir kez öpüştüm diye illa daha çok şey mi yapıcam ayrıldım zaten yapmicam ilk ve son olacak.

• buna bir cevap bulursan banada söylermisin ?

0|0
    0|0
  • oluruna bırak bence zamanla belli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• nedir geçmişinden bugüne sıkı sıkı tutunduğun ama seni yoran şey ki bu kadar korkuyorsun?

0|0
    0|0
    • korku değil ilkim son olsun istemiştim ama olmayınca biraz zorluyorum durumu sanırım ama olacak gibi değil:/

• haklısın zorla olmuyo :(

bide ilk onunla öpüştüm çok kötü hissediyorum yaa

• sevmiyorsun

0|0
    0|0
  • Sorun var sende demek

0|0
    0|0
  • ayrılınca emin olablrsn

0|0
    0|0
    • ayrıldım şimdi onu düşünüyorum ama tekrar beraber olsam yine aynı şeyler olacak yine böyle hissedicem diye bir şans vermiyorum sonrada ona şans vermedim diye pişman olucam diye kendime kızıyorum :/

• alısık değilsin normaldir ama snra dua edeceksn

• ya ilk onla öpüştüm elini tuttum falan şimdi gerçekten sevecegim biri ne der diye üzülüyorum sadece bir ay sürdü ve çok hata yaptım ben

Yükleniyor...