Susmak gideni pişman eder mi?

sevgilimle son haftalardır baya bir sıkıntı yaşadık, kendi sorumsuzluğu (borçları) yüzünden bana karşı kötü davrandı, sürekli bağırdı telefonları kapattı, kredi çekmemi istedi, kabul etmedim.

Durumu abisine anlattım, dayanamadım artık çok bunaldım çünkü.

Dün ikindi bana yine kredi çek diye sordu, ben bin defa çekmicem dedim yine , telefonu kapattı ve sabaha kadar açmadı.

bu sabah beni whatsappta engellediğini görünce sinirlendim ve aradım, telefonunu açtı. ne yapmaya çalışıyorsun dedim, beni bidaha arama, bana güvenmiyorsun sen dedi. bende artık ne yapıyorsan yap dedim, abine anlattım durumu ve sen akıllanmazsın dedim yüzüne kapattım... beni tekrardan aradı açmadım..

ardından uzunca bir mesaj attı bana, yalancı olduğumu söyledi, benden nefret ettiğini, onu yanlış tanıdığımı, ve beni seviyosan arama beni dedi... uzun bir mesajdı yani...

bende cevap olarak sadece > Ok.. yazdım aramadım yazmadım başka.. onunda sesi çıkmadı...

şimdi arkadaşlar, yaptığı manipülasyonluk bunu anlıyorum.. ama ben artık suşucam.. normalde peşinden koşardım, arardım yalvarırdım ağlardım, artık gebersemde affedersin sesimi açmıcam.. faceten engelledim, whatsapptan engelledim, numarasını sildim...

sizce doğru mu yanlışmı davranıyom, ve o pişman olup geri ararmı ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• bu arkadasınla arayı biraz soğutsan iyi olacak. kendi derdini sana bulastıran insanlar pek iyi değildirler. yardım değil onun yaptığı derdini yaymak.

0|0
    0|0
    • aynen, bende defalarca soyledim. senin borclarin ayri bizim iliskimiz ayri dedim.. oda bana ben seninle evlenmeyi dusunuyorum dedi, boyle mi yardimci oluyorsun

• zaten surekli kendi kendime ben para cekmedigim icin suclu oldugumu dusunuyorum. ki o bir erkek, ben yeterince fedakarlik yaptim. bunlari dusunemiyorsa ve bana yalanci diyorsa, benim yapabilecegim bir sey kalmiyo :( akillansin hatasini anlasin istiyorum...

• akıllanmasını adam olmasını vs beklemene gerek yok. uzaklaş. başının caresine bakamayan birisi yarın aile olunca ailesine nasıl bakacak.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• doğru ne kelime, hareketlerin geleceğin için TAM İSABET. nereden buluyorsunuz böylelerini bilmiyorum ki...

0|0
    0|0
  • ilişkiniz maddi açıdan zarar görürmüş devam ederseniz ikinizde yıpranırsınız bence doğru olan ayrılmanız

0|0
    0|0
  • etmez bence sus yeni aşklar kucak aç

0|0
    0|0
  • kaç liralık bir krediden bahsediyoruz acabaa?..

0|0
    0|0
    • 6 milyar,ve bundan oncede 7000 euro gonderdim, hala gonderecek..

bu sefer sonmus.. tabi canem..

• olduu :)

• gerçekten ciddiyim.. 7bin euro ii para :D istersen öldürürüz uygun bir fiyata :)

• gideni ancak kendi vicdanı pişman eder.

0|0
    0|0
  • bu alış mevzularını burada konuşmak ne derece doğru her yaştan insan oluyor şikayet ettim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kesinlikle pişman eder

0|0
    0|0
Yükleniyor...