Erkekler cevaplarsa çok iyi olur

ben lisede okuyorum ve benden bir kaç yaş büyük birinden hoşlanıyorum. aynı okuldayız. ama hiç muhabbetimiz yok. onu nasıl etkileyebilirim
Güncellemeler:
yardım edersiniz çok mutlu olurum

Biz birkaç kez göz göze geldik . ama ben yanlışlıkla olmuştur diye düşünüyorum .

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• git meydan oku sen bana yan bakamzsın de

1|0
    0|1
    • artı puan yokmu :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• derslerine calıs. calıskan bir öğrenci ol. belki etkileyebilirsin.

0|0
    0|0
  • tek otourduğunda yanına gidip tanış derim ya da facesini istersin arkadaşlarından ordan ekleyip veya mesaj atarak ona durumu anlatırsın senin için daha iyi olur bence

0|0
    0|0
  • biraz yüz ver sonra kendi haline bırak, hatta kendini biraz daha fazla geri çekersen daha da yakın olacaktır sana karşı.

0|0
    0|0
    • nasıl yüz verebilirim ki ? beni takmadığına eminim

• mesela senden yaşça büyükse , üst sınıflardan biridir muhtemelen. onun daha öncce gördüğü dersleri sen görüyorsun şu an, ders hakkında sorular sorabilir, bişeyler anlatmasını sağlayabilirsin. bu bahane ile biraz da yakın davranırsın.

• Sen onu etkileme bence yoksa kıçı kalkar o seni etkilesin bu işler böyledir :)

0|0
    0|0
  • bir şekilde aynı ortamda bulunman lazım. ortak arkadaşlar edinmeye çalış.

0|0
    0|0
    • ben 10. sınıfım o 12. yani ortak arkadaşımız yok :(

• sizi tanımak istiorum kabul ederseniz eğer ismim bora İstanbul şişli ya siz?

0|0
    0|0
  • ben olsam bana bakmasından ilgi göstermesinden gözünü benden alamamasından hoslanırdım

0|0
    0|0
  • yanına gidip seni istiyorum demen yeterli olacaktır =)

0|0
    0|0
  • gözlerini ondan ayırmıcan anlar heralde

0|0
    0|0
  • bak

0|0
    0|0
  • Tabiki de bakışlarınla...;)

0|0
    0|0
  • teneffüste sallanarak yan yana yürümeyin :) benim öğrenciler öyle yapıyor çok komik oluyor. Birkaç defa onunla ilgilendiğini göster.Sonra oralı bile olma. Sen de gönlü varsa ağa düşecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ortak arkadaş bul. sürekli onun olduğu yerde ol ama abartma bide bakıyo mu diye bakma :D

0|0
    0|0
  • Bakışlarınla, hoşlandığını belli ederek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...