Sizce gerçek hissleri ne?

Bir ilişkim vardı her şey gayet güzel başladı,sonra aklı karışk olduğu için ilişkiyi bitirdik ama arkadaş kalmaya devam etdık arasıra mesajlaşıyorduk konuşuyorduk buluşuyorduk. her seferinde bana yankınlaşmak istedi ama ben istemedim. bana hemen aşık olma falan diye cümleler kurardı... Daha sonra tekrar denedik ama ben eskisi gibi bir şeyler hissetmiyordum ona karşı, işine geldiği zaman aşkım canım cicim gelmediği zaman 3 gün ses çıkmıyordu. bundan bir kaç gün önce birlikte olduk,nasıl oldu niye oldu bilmiyorum ama olduk benim için ilkdi, şimdiyse ses yok... Amacı bir tek obuydu? Eyer oysa yardım edinde suna okali bir mesaj atıyım ve azının payını vereyim bende rahatlıyım... Bu kadar kolay ve basıtmı bir insanın duygularıyla oynamak sizce? aşkık değil ama sınır bozu bir şey iş sadece yatağa gidene kadarmı?

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• istersen dünyanin en agir laflarini söyle inan umursamaz :( zaten birazcik vicdan olsa senin duygularinla oynayip kullanmazdi seni sen Rabbime havale et en güzel cezayi Yaradan verir can yakanin cani elbet yanar merak etme canim böyle erkeklere icimden cok beddua etmek geliyor ama Allah korkusu engel oluyor

1|0
    0|0
    • Istemedigimi kac kere söyledim biliyormusun :( arkadasim olarak kal dedim ama sadece arkadasim. Birden bire gelisti yer sey o an bile lütfen fazla ileri gitme dedim, dememle birlikte oldu her sey zaten :( Kendimi kötü hissetmeye calisiyorum allah büyük

• üzme kendini ltf üzülsende hic birsey degismiyor yasananlar silinmiyor Allah yardimcin olsun canım bu arada tskler en iyi cvb icin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• dünya bu anlattığın üzerine kurulu zaten..şans kaza evlenenlerde son sürat boşanıyorlar..okkalı cümle aramana gerek yok maktuh kaderini yaşa..

1|0
    0|0
  • o yapacağını yapmış, istediğini elde etmiş. istediğin kadar lafı koyayım da otursun de.. Birşey değişmez artık onun için..

0|0
    0|0
  • Sevmiyor olabilir ben okumadim ama öyledir sanirim.

0|0
    0|0
  • arkadaş belliki mercimekci :D fırın arıyor :))

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum ya

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok alan razı veren razı herangi bir zorlama yok

0|0
    0|0
    • Evet zorlama yok haklisin ama normal bir seymi bu?

• sizin ilişkinz ciddiye benzemiyorki sen evlenmeyi düşündünmü onunla hiç?

Kızlar Ne Diyor 1

• kusura bakma ama aptallık seninki sevdmediğin biriyle birlikte olmuşsun sırf 2 dakikalık zevk için yaptın belli biraz bekleyip sevdiğin kişiyle yapabilirdin veya ne blm kocanla anlamıyorum bazı kızları..

0|0
    0|0
Yükleniyor...