Eşimin ilgisizliği beni yordu

7 yıllık evliyim 10 aylık bir oğlum var ve eşim bana karşı cocuk olduktan sonra cok ilgisiz. Şefkat sevgi hiç bişey yok aynı evin içinde iki yabancı gibiyiz.Neden diye sorduğumda bişey yok ben eski benim diyo vee konuşmak bile istemiyo ne yapacağımı şaşırdım ama ben kurumuş bir çiçek gibiyim mutlu değilim.ne yapmalıyım.

0|0
122

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin gibi insanları gördükçe evlenmek bana giderek uzaklaşıyo.çok üzücü gerçekten.evlilik gerçekten zor.umarım yoluna koyarsın.benim aklıma senin durumun ciddiyetini eşine kabul ettirmekten başka çare olmadıgın geliyo.bunu başarabilirsen belki düzelir bişeyler.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• aynı olay benım şuanda konuştuğum bayan arkadaşımda var.kendısı 2 çocuk vermesıne rağmen kocasıan.3 yıldır şiddet görüyor.kocasının derdı eskı sevgısılını durmadan öne surmesınden kaynaklanıyor.bunuda iş ortamında olduğundan kocasının arkadaşları eskı konuları açtığından paylaşıyorlarmış.bence herseyı olurunua bırakmalısınız dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • seni aldattığı kuşkusuna kapilabilirsin... tavsiyem; kesin deliller elde etmeden bunu aklında yoğunlaştırma ve asla konusunu bile etme ...bir eş ve yuva sahibi olmanın bilinciyle yaşa ve bunu riske atacak tavirlardan kaçın...olmadık sebeplerle yitirirsen çok üzülürsun...

0|0
    0|0
  • bunu yaşayan yalnız sen değilsin, bir çok insan bu tür sıkıntılar yaşıyor, eşin o şekilde davranıyorsa sende kendi başına mutluluğu aramalısın, kendine zaman ayırıp bu duruma üzülmek yerine kendi kendine mutlu olmayı denemelisin.

0|0
    0|0
  • kadinlar evlenince kendi.i saliyor tipik ev kadini oluyorsunuz bakimli ol kocana cekici ol degisiklik yapin bir yerlere gidin yeni heycanlar katin surekli monoton olursaniz sklirsiniz bende bu yuzden velilikten kokruyorum ilerde sklirsam naparim.diye

0|0
    0|0
  • eşine doğum sonrası ve öncesi kadın psikolojisi yazılarını okuttur ve sende oku sanırım biraz daha birbirinizi anlamanızda yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • açık açık söyle belki de o da senin gibi düşünüyordur. Ama önce dinle kendini savunma belki sende bir sorunlar var

0|0
    0|0
  • 7 yıllık evliyseniz zaten monotonlaşma durumundasınız ayrıca çocuk olmuş yeni alışmaya çalışıyordur ve bazı şeyleri fazla takıyor olabilirsin kafana

0|0
    0|0
  • Kadın olarak görüyordu şimdi anne olarak görüyordur belki.Zaman ver belki düzelir...

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm senin gibi bir bayanla ilgilenmez kadınlığını yaşatmaması çok kötü

0|0
    0|0
  • Eşinle bunları karşilikli oturarak konuşmayi dendinmi...

0|0
    0|0
  • gizll psikolog işinizi çözebilir..

0|0
    0|1
  • zamana bırak canım belki çocuktan kıskanır

0|0
    0|0
  • Peki eminmisin ?

0|0
    0|1
  • Konusmak her zaman en etkılı cozumm..

0|0
    0|0
  • ilgi çekecek şeyler yap ozaman :)

0|0
    0|0
  • mutlu olacagin isler yap aklina ilk geleni yani

0|0
    0|0
  • boşan o zaman ne yapak :))

0|0
    0|0
  • ilgisi biraz çocuğa yönelmiş olabilir tasalanma

0|0
    0|0
  • Çocuklarin için katlanmalisin hanim teyze.

0|0
    0|1
  • erkekler evlendiğinde çoğu böylemi oluyo ya bendemi böyle olucam yoksa:ss

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• seni kadın değil anne olarak görüyor.kimi erkeklerin saçma düşüncesidir.

0|0
    0|1
    • bende öyle düşünüyorum galiba sadece ortak cocuğu olan ve aynı evi paylaşan iki bireyiz gibi geliyo ona ama nasıl düzelec ek..

• bence alıştığı düzen biraz bozulduğu için huzursuzdur. sen de elinde olmadan vaktinin çoğunu çocuğa ayırıyorsundur. onun konuşmak istediği saatlerde sen yoğun oluyorsun. senin konuşmak istediğin saatlerdede o başka birşeyle uğraşıyor oluyordur. bence çocuk daha yeni. bu yeni düzene onunda alışmasını bekle. sen iç güdüsel olarak yönlendiriliyorsun. o nasıl davranması gerektiğini öğrenmeye çalışıyor. bence zamana ihtiyacınız var.

Yükleniyor...