Benim sorum gerçekten sevmiş olanlara bir insanı çok sevip aşık oldunuz ve kalbinizde tek o varken kavuşmanız

imkansız olduğu için mecburen bir başka insanla evlenmek zorundasınız bir başka insanla hayatını birleştirmek zorundaysan herne olursa olsun kalbindeki gerçek sevdiğini unuturabilirmi?yani evlendiğin insan ne kadar iyimserde olsa sexyde olsa yinede kalbinde çok sevdiğin ama onunla kavuşamadığın insan daima yaşarmı?çoluk çocuğunda olsa o çok sevdiğin insanı kalbinden çıkartabilirmisin?ama bunu gerçekten aşık olmuş sevmiş olanlar cevaplasın

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben ne aklımdan çıkarabilirim nede unutabilirim. her kimle evlenirsem evlenim ona olan sevgim ve içimde ona karşı olan herşeyden vazgeçemem

0|0
    0|0
    • peki diyelimki esin cok yakisikliysa ya da iste sana cok düskünse ve anne olsan bilemi cikartamazsin diger sevdigini kalbinden?ve hep yasarmi icinde

• unutulmazmi yoksa unutulunamazmi

• annem anlatır adamın çoluğu cocuğu olmuş torunları var ama hala kadına ulaşmak istiyor kadın da çok sevmiş adam hayatımın hatasını yaptım keşke kaçırsaydım diyordu ailesi vermemiş kızı babası :( evlenseler birbirlerini hiç üzmezlerdi düşün arada 30 yıl geçmiş ama adamın da kadının da aklında kalmış yaşayamadıkları aşk

0|0
    0|0
    • yani burdan anlasiliyorki ne kadarda evlendigin bayan ya da erkek sexyde olsa iyi huyluda olsa coluk cocukta verse yinede kalpten sevdigi diger insani cikartamiyo.peki kac yil beraberlermistiki o kavusamadigi kizla?

• sence bu durumda 9 yillik sevdigin kadinin ya da erkegin yerini esin dahi olsa alamazmi diyorsun?

• alamaz çok zor

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...