Ona bir türlü ulaşamıyorum hep soğuk... lütfen yardım edin..

Farklı şehirlerdeydik ama ayda 2 hafta ya yakın dib dibeyiz. 1 aylığına göreve gitti ve görev dolayısı ile konuşamadık pek. Şimdi boynunu incitmiş benim olduğum şehre arklarının yanına gelmiş ama bana bunu söylemedibile. Ertesi gün laf arasında geldim burdayım dedi.Mesajlarıma çok az cevap veriyor, aramazsam aramıyor. 3 aylık bir ilişki önceden de pek aşkım vs demezdi konuşurken hiç şimdi toptan yok oldu. Yarın onu ziyarete gideceğim pek boynundan çıkamıyor.. Akıl verin bana nasıl davranayım, çünkü ayrılmak istemiyorum ondan.
Güncellemeler:
Boynunu incittiğini biliyordum zaten görevde iken. fakat buraya geldiğini söylemedi bile..
kendine çok iyi bak yarın ve arkadaşlarıda olucak hep birlikte duruyorlar onların evine gelmiş yani tanıyorum sohbeten netten 3 ünüde. İyi davrab, güzel bakımlı ve en azından arklarının beğenisini al o bile şaşsın diyorum..

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk iyi yapıyor helal olsun kaçan kovalanır taktiği tebrik ederim sende soğuk davran olsun bıtsın arayıp sorma bıle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• seni sevmez değer vermez sende unut derim

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun aşk bitmiş :D

0|0
    0|0
  • ...çkugkgcfj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sende ona soguk ol ama neden böyle yaptıgını sor ona bir sebebi vardır mutlaka.

0|0
    0|0
  • Ilımlı ol.

Neden aramıyorsun falan diye bunaltma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...