Odunluk temalı soru dskfdşlkfa

bi erkek odunca davranıyosa bunun farkında mıdır ? sevmediği için mi odun davranıyodur ? yoksa farkında olmadan mı odunlaşır bir erkek ?

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• Kimisi doğuştan odundur ne yaparsan yap asla ondan bişey olmaz.

Kimisi etki tepki olarak odunlaşır, sana karşı tavır alır belkide sebebi sensindir.

Kimisi artık eskisi kadar düşünceli değildir çünkü evlisindir artık sevgili olduğunuz zaman gibi ilgi alaka ve incelik göstermeyebilir.

Kimiside odun değildir ama siz kadınlar o kadar çok şey istersiniz ki hiç istekleriniz bitmez artık erkeği odun gibi görürsünüz. Sizin her istediğinizi yapmadığı için.

Sonuç : Her erkek biraz odundur ama onu şekillendirmesini bilen kadın elinde herşey olabilir yani size ustaya bağlı. Belkide sizde sorun var?

Erkekler odun muşşş... isyaaannnnnnnn...

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • tamam bağırma :'((((((((((

• hahasdjkhsdksad :D valla teşekkür ederim iyi oldu bunu söylediğin :D

• Akıllı kadın elinde her erkek oyuncak olur.

Kadından korkmayan erkek Allah tan da korkmaz

:D :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Herkes doğduğunda bir fidan olur, sonra gelişir, serpilir ve büyür. Kocaman bir ağaç olur.

Bir dişi ağaca yaklaştığında kök salar ama bunu içtenlikle yapamıyorsa kesilip bir odun olmayı hak eder.

Yani çoğu kişi odundur. Doğuştan gelen bir olgu ve gelişmeye açık. Bazıları odunlaşmayı sever ve bazıları da değişmeyi.

0|0
    0|0
  • odunluk üçe ayrılır

özde odunluk: odun doğmuş odun devam eder, sende bir oduna sarılmışsın demektir

zaman zaman odunluk : esasen iyi biridir , ama arada bir odunluğu tutar, bu yontulabilir odundur, sabret ve yont

istekli odunluk: istediğinde odun olur, istediğinde adam olur. bu da seni yıldırmak için yaptığı bir şeydir.

seninki hangisi?

0|0
    0|0
  • bu kriteri değerlemek için adil bir jur seçmeli. Potansiyel farktır aslolan yani erkek romantik ama kadın 3 birim daha romantikse fark = 3 odunluk birimi kadın normal erkek 3 birim odunsa fark = yine 3 odunluk birmi

0|0
    0|0
    • işin içine matematik girdi ben kaçıyom ldfksaşlasş :D

• sınav senesi zaten yapma etme gözünü seviyim abi :p şldfksdaşia

• tamam kız işte pretik yaptırıyoruz ısınma turu olarak kabul et :D ayrıca sınav senesi bir insanın matematiten en çok anladığı sene şimdi anlamassan ömür billah çözemessin bu işi :)

• yontmaz isen olacağı o ortamına göre büyür ağaç buda öyle kimse yontmaz ise kafasına göre..

1|0
    0|0
  • Genelde kadınları çözmek zordur

Bu yüzden ki

-Genelde bazen ne yapacağımızı bilemeyiz ve bu durumda odunlugumuz ön plana çıkar

-Bazen farkında olarak bilerek yaparız

-Genelde bulundugu ortama göre yontulur erkek

cut.

0|0
    0|0
  • Odunca davranan erkek cahil bir insandır ve okumamışta olabilir ama okuyupta

çokkkk odun gibi olan erkekler var :D :D bazıları doğuştanda odun olabiliyor

okusada yine odun odundur

0|0
    0|0
    • odun kelimeleri arasında boğuldum okurken :D

• bence odunluğun eğitim seviyesiyle alakası yok. odunsa odundur... DEDİĞİN GİBİ :D

• hemde doğuştan odunnnnnnn :DDD

• bir insan odunsa her türlü odundur. sevdiği için incelmeye çalışır ama odunluğunu yine belli eder. onun sevme tarzı odur yani sevsede kabaca sever. zaten bir insan seviyosa onun sevgisini her türlü anlarsın. gözler asla yalan söylemez.

0|0
    0|0
    • ama erkeğin odun davranması bir süre sonra yoruyo insanı ilişkiyi yıpratıyo

• Kişiye göre değişir. Belkide karşıdaki odun değil odun konumuna sokuluyordur ? Bir şeyi 100 defa söylersen olurmuş misali . Tek taraflı düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • BENCE DOGRULUNDANDIR ODUN ERKEK 3 KAGITÇI YALANCI KAYPAK ADAMDAN EFTALDİR EN AZINDAN SAFTIR NEYAPABİLECEGİNİ KESTİREBİLİRSİN.

0|0
    0|0
    • ama olaylara tepkisiz kalmaları insanı çileden çıkartmıyo değil :D

• Yetiştirilmesinden kaynaklıdır bence,öyle kişi kendini düzeltebilmesi kolay değil.

0|0
    0|0
  • odunluk içimizde bacım, farkında olsak yapmayız herhalde di mi, ya da yaparmıyız? o.O

0|0
    0|0
  • bence sevmediğindendir kimse sevdiğine odun gibi davranmaz

0|0
    0|0
  • ne çok odun dedin ya bize diyeceğine ona bikere deseydin yola gelirdi eşşek değilse

0|0
    0|0
    • hakkaten şimdi bir daha baktım da ... ne biçim yazmışım bee :D

• Ben olsam sevmiyorsam odunluk yapardım.

0|0
    0|0
  • Odunu yont o zaman...

0|0
    0|0
  • Odun kadınlara ne demeli ?

0|0
    0|0
  • erkekler odun davranmasa kım bılır kadınlar ne şekilde davranacak

0|0
    0|0
  • ben bir odunum...

0|0
    0|0
    • memnun oldum canım :))

• Keşke odun olsaydım da dediğimden çıkamasydı ama nerde ben şefkatli davrandıkça azdı ve kadınlar hep öylesiniz erkek sert davransa odun olur şefkatli anlayışlı erkeğinde tepesine çıkarsınız sizin sorununuzu anlamış değil kimse kendiniz bile

• kadınına göre değişir kesinlikle...ben nasıl her erkeğe odun genellemesini yapmıyosam sen de kadınlar hakkında böyle bir genelleme yapma

• oha yanı erkelerın hepsi odun degıldır

0|0
    1|0
    • hepsi için demiyorum ki :D

• 1 kere evet :D

• o da ıyı hiç olmaz sa rastlamışşın

• Bir parfüm görmüştüm üzerinde kışkırtıcı odunsu kokular yazıyordu belki onu kullanıyordur.

0|0
    0|0
    • tırnaklarını penseyle çekmek istiyorum

• var ya çok doğru bir yere parmak bastın..ben de öyle olduğunu düşünüyorum ..yani erkekler oldayı didiklemiyo ayrıntıları göremiyo..kızlar çok ince düşündüğü için erkekleri odun buluyolar..AYDINLANDIM TEŞEKKÜR EDERİM :DDDDDD

• Rica ederim kışkırtıcı odunsu kokular kullananlara denk gelmeme dile ile mutluklar

Kızlar Ne Diyor 6

• her erkek odundursen onu yontmayı bilicen:):)

dikkat et ama çaktırmadan yont:)

0|0
    0|0
  • Karakteri böyledir, yontmak senin elinde.

0|0
    0|0
  • odunsuz kal (:

0|0
    0|0
  • Odunluktan kurtarmasını bilirsen , odun olmaz .

0|0
    0|0
  • ama bazı erkeklere de odunluk yakışıyor hani :) (not bekarım :) )

0|0
    0|0
    • hahahhaha :D yok ya uğraşmak çok zor oluyo yoruyo insanı odunluk.bii üre sonra sıkıyo

• bekarsın demek hımm :D dqwd

• nefes alsın yeter odun olsa da olur :D

• sevsede odunlaşır :) benim erkeğimde çok odundur mesela kaç defa yüzüne söylediğim halde hala odunnn :D

0|0
    0|0
    • onun yüzüne odunsun diyeceğine bikere "erkeğim" diyeydin bütün hücrelerine kan gider coşardı :)))

• :D odun ama hep canımla cicimle hayat olmuyor bazen gerçeklerle karşılaşması lazım

Yükleniyor...