İmkansız aşka inanır oldum seneler geçtikce..

Benim 2 yıldır sevdiğim birisi var. Çok hoş birisi. 2 yıldır onu seviyorum, ilk lisede tanıştık yeni nakil olmuştu son senemizdi geldi yanıma oturdu çok iyi arkadaş olmuştuk saatlerce konuşuyorduk bazen. Sonra benim gönlüm onu istemeye başladı ve 1-2 ay sonra bunu ona açtım ama beni en yakın dostu olarak gördüğünü söyledi klasiktir hep derler ama bu birazda öyleydi çünkü ailesiyle ilgili herşeyi bana anlatırdı babası ile annesi bu çocukken ayrılmış babasıyla görüşmezdi evde edilen kavgaları flan anlatır gözleri dolardı. Ama dengesizde bir kızdı. Neyse aldırış etmedim severim ben seni uzaktanda olsa dedim ve yıllar yılları kovaladı 2 sene oldu. Geçen ay bana mesaj attı öküzlük yaptım sana sen beni sevdin sadece bişey diyemem buna ama iyi davrandın bana hep ben kötülük ettim dedi özür diledi. Sonra 2-3 geçti hiçbişey demeden telefondan engellemiş faceden silmiş. Bende bişey yazmadım ulaşmadım daha. Lafım o ki arkadaşlar bu kızla kavuşmam imkansız :) Kavuşsamda çok rahat bir kız gezer dolaşır bana çok ters yani ama gönül işte bişeyde diyemiyorsun içindekilere. İçimi döktüm sadece bilmiyorum ilerde ne olur :)

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• umarım ileride daha çok seveceğin biri karsına çıkar

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• kız dengesız. aılesı de boşanmış psıkolojık sorunlarının olması cok normal.unut :)

0|0
    0|0
  • hakkınızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tekrar iletişime geç

onunla görüşmek istediğini söyle

beraberce yan yana gelirseniz

aranızda karar verirsiniz

0|0
    0|0