Aşık olmak istiyorum

aşık olmak istiyorum ama olamiyorum olmak için ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• kaşınıyosun =)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Öncelik kurbağa bacağını alıyor önceden kaynattığımız kazanın içine atıyoruz ardından bir tutam kekik ve üstüne bolca portakal taneciklerini atıyoruz süt tozu ve bir tutam karanfilimizide attıktan sonra iksirimiz hazır oluyor istediğimiz kişinin üstünde deneyebilirsiniz İSVİÇRELİ BİLİM ADAMLARI ONAYLADI !

1|0
    0|0
  • planı projesi fizibilitesi yapılarak çaba gsterilerek emek harcanarak yapılamayacak tek şey aşk olsa gerek. Zaten onu havalı yapanda bu özelliği

1|0
    0|0
  • Aşık olma bence boş ver şimdi ki aşkların hepsi yalan oluyor çünkü hep

cinsellik var işin içinde dikkat et

0|0
    0|0
  • Öncelikle sabahları bir dilim kepekli ekmek salatalık yiceksin bol bol. SOnra öğlenleri sadece ayran içceksn akşamlarıda sütünü içp yatıcaksın hepsi bu kadar

0|0
    0|0
  • doğru adamın çıkmasını beklemekten başka yapabileceiğin bişi yok

1|0
    0|0
  • AŞK ı arayarak ısteyerek bulamazsın..o gelır ve bulur senı..üzerınde yogunlasmak seni gerı donusu cok zor hatalara dusurebılır..

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmıyacaksın aşk seni gelip bulacak şimdi otur oturduğun yerde ve bekle gör

0|0
    0|0
  • Sen gerçek misin?

0|0
    0|0
  • To Look Carefully And With İnterest...

:)

0|1
    0|0
  • Aşk öyle isteyince olunan bişey miydi ?

0|0
    0|0
    • istemeyerek oldugunu sanıyorum aşk sanıyorum sonra değilmiş :D bir bakıyorum ayrılmışım isteyerek olan birşey değilse istemiyim o zaman ben

• Olacağı varsa istesen de istemesende oluyor :)

• İstemli bişeymiymiş bu aşık olmak

0|0
    0|0
  • beni görmen yeter

0|0
    0|0
  • gece yatarken üstünü ört sonra böle oluosun

0|0
    0|0
  • Sana saka gelebilir ama gercekten diyim benim hayatima giren kizlar asik olamiom asik olmak nasil duygu bilmiorum diolr bna ilk asik oluolar sonra ayriliolar hayatlarina aldiklri her erkege bu sefer asik oluolar boyle olmak istiosan benmle cik asik olursun sende :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bu soruna mantıklı bir cevap alamazsın çünkü soru saçma

aşk falan hikaye, biraz düşün bak anlayacaksın

sen sadece senden hoşlanan kişiye bir şans ver

sende onu tanımaya çalış bir önce, zamanla baktın seviyorsun devam edersin

0|0
    0|0
  • Zaten ask ne zaman dogru zaman kollar hiç bir zaman dag gibi duranı istemez ah sever kalp kardan adam :) böyle söylemiş gülsen hanım dogru demiş hani

0|0
    0|0
  • Aşk diye bir şey yok. O yüzden boşa uğraşma derim.

1|0
    0|0
  • dertsiz başına dert arama bence :D

1|0
    0|0
  • Yaş doğru mu ona göre cevap vereceğim.

0|0
    0|0
  • yaş ve sorduğun soru birbirinden bağımzsız. 18 yaşında bile olsan bu soruya kıçımla gülerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...