Arkadaslar yardim edin (telden yaziyorum harf eksikligi olursa ozur)

Kafayi siyirmak uzereyim arkadaslar eski sevgilim ayrilmadan once neler diyodu ediodu asigim seviyorum iyiki varsin soyle boyle vs vs laflar hep ederdi. 6bucuk aydir. Guzel giden berebarligimz vardi. mesajla istemiyorum diye ayrildi yuzume de dedim aradiim ama sesli seklde istemionmu soyle bakalim niye dedigmde ustume cok geliyon ilginden bunaldim dedi. Bende ne yani istemediginden degilde sirf ilgilendigim icinmi ayilion dedim evet dedi oylelikle ayrildik ama hayatinda biri var bana bunu demediydi ve arkadasiyla konustum gizli soru sorulan bir sitede uyeligini buldumdu oordakonusurken benimkiyle yanyanalarmis megerse ben bir iki bisiyi diyince o anlamis ben oldugumu ve her lafaiste o bunu sevio gerck ask onla bunun yasadigi diye laf gonderiyolar anca. Tuaf olanda su soru soran herkesi ben saniyolar artik :) ben bu kizi cok seviorum neden boyle yapti anlamaim da konusmasini istiyorum ama nasilyapacam bunu mesajlarima cevap vermiyor

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendi sorduğun sorunun cevabını vermişsin zaten bize neden soruyorsun ki kız senden sıkılımış soğutmuşun kızı ilgiden dolayı fazla ilgi ilişkiyi yıpratır bir süre sonra senden sıkılır yani bir gün mesaj atıyosan bir gün atmıcan hatta 1 hafta konusmucan uzun ilişkilerde böyle yürüyor bunlar birbirini çok takarsan ilişkiyi devam ettiremessin işte böyle tıkanır

0|0
    0|0
    • Ilgilenmedimmi kiziodu sen napion da mesaj atmion sen beni bilion demi nie boyle yapion diodu diodum ki ben seninbilmesine biliorum ama sklirsin bak bunuda biliorum hep ayni giderse bigun krsima gecip skldim dersn bile dedim. Ben demem seneden sklmam falan dedi ama :/

• Arkadaşım sevdiğinden ayrılmak acıdır insanın bütün kimyasını bozar bir de aldatılma olunca Allah sabır versin kolay değil. Hayatını bir şekilde sürdürmeye devam edeceksin başka yapacağın bir şey yok Merak etme belli bir zaman sonra yeni biriyle tanışır ve bu sefer aynı hisleri onun için hissetmeye başlarsın. Teselli eder mi bilmiyorum benim çevremde çok oldu ilgiden bunaldım diyerek ayrılıp sonra pişman olup gelen büyük konuşmak istemiyorum 1-2 ay sonra değil ama pişman olup geleceğini düşünüyorum. Sorum seni başkası için terk eden birini tekrar kabul eder misin. Niyeti belli bu insanla uzun bir ilişki düşünülmezmiş bu gün olmasaydı yârin olacak dı. Emin ol herkesin gönlündeki nasibi bir gün karşısına çıkacak ama o güne kadar bir şekilde pişmesi ve olgunlaşması gerekiyor

0|0
    0|0
    • Dediklerin de haklisin babacan da iste hani yalan yok seviyorum onu canimi cok acitmasina ragmen. Pisman olacak biliorum da ha bir ay ha bes ay snra. Beraberlikler oldugu gibi ayriliklarda zor olsada dogaldir ama insan bir oturup ya ben yapamiorum su su nedenden dolayi der demi laflarinin gecirilen zamanlarin hatrina ama yok :/ bide ben sucluymusim gibi laflr ediliyo buda anormal bir yan

• Buradaki yorumlardan olsun arkadaşların tecrübesinden olsun şunu öğrenmen lazım Kızlar ya çok ilgiden bunaldım diye ayrılır ya da ilgi görememekten. Ayrılmak için kafaya koymuştur ve bir bahane bulup ayrılır. Ama şu da bir gerçek sen sevdiğine kıyamazsın o sana kıyar ve bu yüzden de layığını bulur ve bu ona güzel bir tokat olur hatasını anlar. Zaten bu yüzden pişman olup gelirler ya. Çoğumuz aynı acıyı yaşadık teselli edeceğim bir lafım yok o acıyı yaşayacaksın ve pişeceksin.

Yükleniyor...