Uzun ama Biraz Akıl verin...

Şöyle başlayayım 6 aylık bir ilişkimiz wardı aslında ilişki sayılmaz dershanede aynı sınıftaydık o 18 ben 19 yasındayım ıkımızde çekingen utangactık halıyle bırbırımızın yanına gıdemıyorduk ben sınıfımı degıstırdım yanı tenefuste mıllet hep gıder sevgılısını yanına ben gıtmezdm oda gelmezdı ama arkdaşları felan derdı gitsene kızın yanına bak kız senı ıstıyor felan gibi ama yok salak gibi gitmezdim dısarıda zaten görüşemiyorduk 6 ay sevgılı oldum 3 defa bulustuk aılesı çok disiplinli ve baskıcı karadenizliler yanı bende alttan alıyordum kızı zor durumda bırakmamak için gelelim ayrılma yerine...

Benım astsubaylık mulakatım vardı ankarada ona gıdecektım buda 1 aydan fzladır yayladaydı ogunde tercıh ıcın merkeze gelmıs ben aylarca goremıyordum bana haber vermedı geldıgını ve ogun bana telefon geldı senın kızı bır erkekle gordum dıe bır arkdas kıza mesaj attım herseyı anlatcma dedı ondan sonra 20 gun mesaj atmadı bana 21.gun mesaj attı dedı o eskı sevgılımdı ben tercıh yapmaya geldım oda adanadan gelmıs buraya gelmişken görüşmek istedi ısrar etti bende kıramadım dedi bende bundan sonra ağzıma ne geldiyse saydırdım ne şerefi kaldı ne namusu sövdüm saydım yani bu çocuk ilk sevgilisi bende 2. sevgilisiydm zaten 2 yıl beraber olmuşlar 2 yıldırda ayrılar çocuk buna senı hala sevıyorum unutamadım demıs ve cocugun cıktıgı bırısı var 1 yıldan fazladır ben bunları duyunca ıyıce kotu oldum yanı hala seviyorum ve konusyorz arada sırada 3 4 defa dedim barısalım felan olmaz senle biz olamayız o dedigin laflar hala aklımda felan dedı ne bilim napım ben ya seviyorum onu hala...

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• güvenin kaldı mı kıza ? eğer sürekli şüphelenceksen hayatınız zorlaşır. senin olayına benzer bişey benimde başıma geldi. ondan soruyorm

0|0
    0|0
    • Güven demeyimde şüphelerim var sadece öğrenmek istediklerimi öğrenirsem güvenle alakalı sorn olacağını sanmıyorum

• Mantıken evet ayrı kalmak en iyisi ama seviyorsan napacaksın ki ?

• valla unutmaya bakıcaksan. kendi huzurun içinde en iyisi bu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bence wazgeç çnkü çok saçma davranmışsn tamam böyle gücünü toplamışsn kendini zawallılar gibi ezdirmemişsn saydırmışsn niye daha sonra kendini ezik duruma düşürpte kıza barışalım diyosunki yani hem saydıran sensn hem barışmak istyn kız olmaz diyorsa fazla uğraşma 6 aylık bir ilişknz warmış pekte uzun değil unutabilrsn .

0|0
    0|0
    • Unutmak kolay zaten ben orasında değilim bak güzel bir kız değil ama hal ve hareketleri hanımefendiliği beni aşık etti yani böyle birisi karşıma çıkarmı bılemem

Erkekler Ne Diyor 1

• o kız yalama olmuş boşver sen onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...