Sorum evli insanlara.

Evli olupda etkilendiginiz ya da hoslandiginiz insanlar var mi hic?

Yada bekar olsaydim bununla evlenirdim dediginiz ya da icten ice baskasindan hoslandiginiz oldu mu hic?

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• gönül her yere kayabilir evli olmak buna mani olmaz çok zaman. ancak gönüle söz geçmese de akılla beyinle kendine dur demek ve yaşadığı hissettiği duyguyu içine gömmek en doğrusudur.

aşka ne islamiyette ne de başka dinlerde yasak yoktur aşk günah değildir. ancak duyguların sarhoşluğuna kapılıp da zinaya düşmemek gerekir. asıl vicdan savaşı o zaman başlar...

evliyim ve ne yazık ki bir zamanlar yüreğim aşka düştü. ne o kişi bildi ne de ben bu anlamda hata yaptım. dinimizde böyle bir aşka düşüp de karşı tarafa söylemeden o aşkla ölene büyük sevap verilir. hatta bazı alimlerce umre sevabı verileceği söylenir

0|1
    0|0
    • Yorumun guzeldi. Kendini iyi ifade edebilmissin gayet acik konustun.. Bu arada olgun dusuncelerinden dolayi yasini merak ediyorum. Ayip olmazsa yas kac?

• amin. Allah ömrüne katamayacağın birini sevdirmesin kimseye. teşekkür ederim en iyi cevap için

• Hakszlik yok. En iyi yorumu atana en iyi cevap verilir. :-)

Gizli olmasaydiniz eklerdim sizi.

Dusunceleriniz baya derin. Helal olsun.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Olur neden olmasın bak mesela bende evliyim ama bazı evli erkekleri görüyorum karılarına çok sadıklar bende düşünüyorum kendi kendime keşke bende böyle biriyle evli olsaydım diye

0|0
    0|0
  • evliler de sever diye bir şarkı vardı ben doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • evet oluyo malesf.olmaması gerek ama oluyo.böyle durumlarda daha çok elindekiyle ilgilenmeli insan,hiç kafasını bölmemeli,kadın diyelim başka birinden hoşlanmış ve duygularını karşıdaki anlamış..erkek kesinlikle uzaklaşmalı bu yasak ilişkiye asla müsaade etmemeli.ayrıca başkasının karısına o gözle bakılmamalı

0|0
    0|0
    • Bu devirde boyle insanlari bulmak cok zor.

Sadik es bulunmuyor.

Frenlemek lazim dusunmek lazim

• Bekarlara Allah sabir versin.

Helalinden es versin ins erkeklerimiz ve kadinlarimiz icin..

• amin.neden böyle bir soru sorduğunu sorabilir miyim,böyle bişeye mi şahit oldun,aldatılmaktan mı korkuyorsun?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana yapışcak kızı bir bulsam valla at gözlüğü bile takarım aradığın kızı bulmak imkansız olmuş memlekete :)

İkincisi evli birinin başkasına bakmaksı kadar iğrenç birşey olamaz

0|0
    0|0
  • Eşinle yaşantına bağlı bu söyleyeceğimde benim fikrim bu şekilde düşünen var mıdır onu da bilmem evli insan eşi ile ilgili problem yaşıyorsa evinde açlık duyduğunu dışarda aramaya başlıyor cinsel yönden eşini boşluyor ihtiyaçlarını karşılamıyor ve bencillik yapıyorsa veya eşiyle sohbet konusunda bir paylaşımları yoksa hiç bir konuda ortak fikirleri olmadığından her konuşmanın sonunda kavga çıkıyorsa bu sefer erkek sadece muhabbet edeceği arkadaşlıklar için dışarı bakıyor. Burada yük kadına düşüyor zaten erkeğin yaratılışında da var ve bu yüzden dinimizde bu konuda kadınları uyarır kocanızı eve bağlamak için onun için süslenip güzel kokular sürüp onun için giyinin. Günümüzde bir çok bayan dışarı çıkarken en şık kıyafetlerini giyer ama evinde eşine karşı paspal paspal gezer ve hatta eşi ilede kendini en güzel en hoş hissettiği anda tanışmıştır ve eşi de zaten o yüzden beğenip evlenmiştir. Evlenene kadar kadın kendine bakar sonra kendine bakmayı bırakır dışarı için süslenmeye başlar. Sonuç erkeğin gözü dışarıda oluyor

0|0
    0|0
  • neden olmasın illaki olur ama bu bir anlık düşüncede kalır

0|0
    0|0
    • İnsan nefsine yenilince sonunda aldatma oluyor.

Bekar oldugum icin soruyorum bu soruyu

• işi o boyuta getirmemek lazım baktın bir kayma var hemn ondan uzaklaşırsın eşine dahada yaklaşırsın

Yükleniyor...