Arkadaşlar yardım lütfen

Arkadaşlar ben birisiyle sözlendim görücü usulüyle oldu.Açıkçası ilk bakışta gayet efendi saygılı birisi gibi duruyo görücü usulü olduğu için pek tanımadan hemen söz yapıldı.Yalnız bu kişi sapık gibi ben istemediğim halde beni öptü zorla ve baya bir ileriye gitti açıkçası annesinin babasının olmadığı bir gün evine gittik.Orda yaptı bunları benim moralim çok bozuldu ağladım.Ama inanınki zorla oldu =( hatta bağırdım ben en sonunda bir daha olmicak dedi özür diledi beni çok sevdiğini falan söylüyo sürekli bu hatayı bir kez daha yaptı bende en sonunda sözü attım.Şimdi ailem ve onun ailesi sürekli bana baskı yapıyo neden atıyosun diye bir şey söyleyemiyorumda doğrumu yaptım sizce

0|0
1017

En İyi Erkek Görüşü

• elbete doğruyu yaptın kendine engel olamayan birisiyle neden beraber olacaksın üstelik tanımıyorsunda durumu annene söyle onlarında desteği yanında olacaktır daha kolay unutursun

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• bence yanlış bir karar tamam sinirlenebilirsin ama bu işler öyle çocuk oyuncağı değil şimdi sana önerim şudur sözü neden attığını ailesine söyle ve birdaha böyle birşeyin olmayacağına dair söz almassam sözden vazgeçerim de söz verirlerse sözlenmeye devam et ,böyle yapman hem senin için iyi olur hemde karşı tarafın ailesinin gözünde değerin daha da artar

0|0
    0|0
    • Peki ben bu çocuğu devamlı uyarıcam mı yani bunun karakteri bu ben nasıl değiştiriceğim ki bunu bir kere zorla yapması bunu bana bir saygısızlık ve hayatın her alanında bu saygısızlığı bana yapıcak gibi geliyor bana

• ailesiyle konuşacaksın oğlunuz bana zorla böyle yapıyor ve ben bundan dolayı sözü attım eğer o çocuk düzelmezse bu iş olmaz belki evlenincede böyle olacak diye ailesine söyleyeceksin onlarda oğluna söyleyecekler ,ve sende tekrar sözleneceksin bu kişiyle ama sözlenme işi biraz uzun olsun mesela 1 veya 1 buçuk sene falan sürsün ve sende bu süre zarfında onun hal ve hareketlerine bakarsın ve onu daha yakından tanırsın baktın yine aynı şeylere devam ediyo bu sefer kesinlikle sözü atarsın

• walla arkadasım doğru olanı yapmıssın ve aılene anlatmalısın kı senı arkada dursunlar en azından valıdene anlat o bılsın o bı sekılde babana alatır durumu ve kesınlıkle sımdı vereceğın bı karar bunda sonrakı hayatını tamamıyele değiştireceği için iyi dusunmelısın unutma ınsan boşanmak ıcın evlenmez...

0|0
    0|0
  • Doğru yapmışsın elbette...

Görücü usülüyüz diye üzerine çullanacak değil...

Bence ailenle durumu paylaş, en azından zorlamaya kalktı korktum sogudum filan de...

Bu şekilde olmaz yani...

Ne kadar baskı yaparlarsa yapsınlar bildiğinden şaşma.

0|0
    0|0
  • bence söyle.. şimdiden böyle bişey yaptıysa sonradan başına daha büyük sorunlar açabilir.. belki daha ileri seviyede sapıklıkları vardır ve evlendikten sonra ortaya çıkacak.. bence herkeze söyle atldaı üstüme die ne mal olduğunu anlasınlar çocuğun

0|0
    0|0
  • Sosyal yapınızı bilemem ama doğru yapmışın seni önce bir tanımalı konuşmalısınız hemen öpme neymiş tam bir abazalık kusura bakma çocuk nasıl yakışıklımı kız :D

0|0
    0|0
    • yok bee ne yakışıklısı tipsiz bişi öyle zenginde değil yani ben paraya pula bakmam pek ama karakteride kötü çıktı attım bende ama doğrumu yaptım yalnışmı bilmiyorum annem babamda soruyo bişide diyemiyorum

• Yaşın biraz gelmiş sanırım o yüzden üsteliyorlar seni evde kalıcağından korkuyorlar olabilir :)

• ben evlenmeyi düşünmüyorum artık. Olursa istediğim gibi birisi olsun olmuyosada olmasın zaten ne anlamı kalıyoki evlenmemin evlenmek için evlenememki onlarıda anlıyorum ama yapcak bişi yok

yaşım geldi geçyo evet )) Herşeyin hayırlısı artık

• kezban ötesi birseysin :D evde kalmışın zaten. ohhhh seni yakında kimse almayacak.

0|0
    0|1
    • yoo aksine çok güzel bir kızım çokda talibim var çalışıyorumda :)) ama yazdıklarımdan öyle anlaşılabilir doğru diyosun sadece mütedeyyin yaşayan inançlı bir insanım bu tür şeyler bana göre değil bide tabiki beni gerçekten sevicek birini arıyorum.gözlerime baktğnda mutlu olabilcek ama onun aklı fikri başka yerlerde beni öpmediğinde bu tür şeylere izin vermediğimde suratını asıyo bide konuşmuyo benimle

• kezbalık güzellikle olmuyor tatlim.

• bu kezbanlıksa kezbanım evet napim

• geçmiş olsun..aılene anlatabılırsın.ama akıllarda o evde ne ısın vardı gıbı bır soru gelısebılır..bunun yerıne anlasamıyoruz de gıtsın cok uzerıne gelınırse de anlat herseyı..

0|0
    0|0
  • açık açık söyle gidip ailesine sizin p*ç sapık ben attım sözü defolun başından diceksin

0|0
    0|0
    • :)) annesi babası geldi çocuğa soruyolarmış niye bitti oda demişki eve davet ettim yalnış anladı demiş :))) bide yalancı yani düşün artık oda söyleyemiyo yaptığı hatayı

• gidip sölüceksin rezil olsun iş tamamen bitsin

• sözü attıysan gerekçesini de söylemen lazım. görücü usulü olduğundan dedikodusu çok olur. insanların merakını gider :D

0|0
    0|0
    • umrumda değil artık ne derlerse desinler Allah biliyoya

• hemen bişey demem sözlendmişsin sonuçta o da cidddi seninle sevişek seni yalaak istemesi doğal

0|0
    0|0
  • bana ticiviz etti de ailene linç etsinler çocuğu ekşın olur nan:D

0|0
    0|0
  • sen dorusunu yapmışsın bence o ne demek yaa baskılara göğüs germelisin ama sakın dönme o adamma

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• rica ederim bence eşinide tanıyarak seçmelisin senin istediğin kişi

• Doğru yapmışsın

0|0
    0|0
  • Birşey söyle...

0|0
    0|0
  • en azından kendi ailene durumu bildir günah keçisi olmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • ailene olan biteni anlat yoksa zan altında kalırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Annene söyleyebilirsin. İstemiyorum dediğim halde zorla beni öpmeye devam etti laftan anlayacak biri değil ömrümü geçiricem bak beni zorlamayın de.

0|0
    0|0
  • Sözü atmakla çok iyi yapmışsın duygusal yaklaşımdan önce tensel yaklaşıma önem veren erkekten hayır gelmez kardeşim durumuda annene usulü dairesinde anlat kurtul

0|0
    0|0
    • aynen bende bu şekilde düşünüyorum çok saol

• senın hatan sozlusun ve hıc tanımıyorsun bu kısıyı evıne neden gıdıyorsun kısı hakkında bılgın yok hemen neden soz takıyorsun?hatalar sende.sozu attıysan sebebınıde acıkla aılene

0|0
    0|0
    • Ben hatalıyım ama amacım onu tanımak onla vakit geçirmekti evinede dedem geldi köyden dedi eve gidelim dedi çokda ısrar etti ama dedesi falan dayılarındaymış sonra evden bir şey alıcam diye girdik. doğru diyosun benimde hatalarım var ama ben yardım istedim yaptığım doğrumu diye saol yorumun için teşekkürler

• doğru yapmışşsın da söylesene neden söylemiyosun ya hayatını mı maffedeceksin sacmalama git konus ailenle.

0|0
    0|0
  • benceede dogru yapmışsın seni taktir ediyorum bende olsam bende sözü atardım öyle bir sapıkla evlenilmez bence

0|0
    0|0
  • al işte öptürsen kim bilir neler diceklerdi öptürmediğin halde kezban demiş arkadaşın biri. nasıl zekalara sahip insanlar varya şaşıyorum.. eve gitmeseydin keşke, sonuçta yenisiniz dışarda vakit geçirmeye çalışın, annene durumu anlat eve gittiğini söyleyemezsen eğer, böyle böyle davrandı de ne var bunda seni tanınmayan bilinmeyen bir insanla sözlendirecek kadar cahil insanlar var işte kusuruma bakma ama, evde kal daha iyi yani. he nede olsa sözlendiniz ya bişey olsaydı tekmeyi o atsaydı sana. ama pişman olmuştur ve böyle davranmayacağına bir daha olmamak şartıyla karar vermiştir, içine sinmediyse kendini ateşe atma derim.

0|0
    0|0
    • çok saol teşekkür ediyorum.

• doğru yapmışın bence sana sözlüyken zorla bunları yapan evlenince zorla her istediğian senle birlikte olur

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın çocuk azmış gibi bişi.bi daha da dönme kendi sevdiğin istediğin arzuladığın bir adamla böyle söz nişan işlerine kalkış bence

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim saol yorumun için öyle yapıcam bende :)

• söyle ya ne soylemıyceksın yaptıgından utansın.Allahın öküzü.tam öküzmüş

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim söylemek istemiyorum ben yinede

• eğer daha fazla ustune gelırlerse soyle.bıde bu durumlarda şuda gorulebılıyo yarın bıgün sen seversın bırını yıne olmaz sana bu sozlunu başına kalkarlar.onla olmadı ıstemedınde attın dıye.

• Demek ki çocuk abazalıkta son noktasında. Bu iyi de olabilir kötü de. Ya çok kadın düşkünü biri ya da kadınlarla işi olmamış bir an evvel evlenmek isteyen biri.

0|0
    0|0
Yükleniyor...