3 ay ömrü kalan biri size çıkma teklif etse ?

3 ay ömrü kaldığından haberi olmayan biri size çıkma teklif etti diyelim. Sizinde bu kötü durumdan haberiniz var ancak bu kişi sizin kriterlerinize uygun biri değil. Ne yapardınız? Kriterlerinizi bir kenara atıp sırf o insanı mutlu etmek için EVET mi dersiniz yoksa, onun mutsuz olmasını göze alıp kriterlerinizden vazgeçmemek için HAYIR mı dersiniz?

0|0
1212

En İyi Erkek Görüşü

• Onu yüzünde bir tebessümle bu dünyadan göndermek hayatımdan 3 aya ve burulmuş bir kalbe neden olacak ama yapardım sanırım

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• mutlu olması iiçin kabul ederdim...insanlar birbirine alışır zamanla ayrıca kriter neymiş ille bradd bit gibimi olucak içi iyiyse ne beklersinki bir insanda 3 aylık ömründe bile umutsuzluğa kabulmayıp çıkma teklifi etmiş...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle evet derdim. Ki ben kimlere evet dedim ne odunlara yani ona da deriz çokmu

0|1
    0|0
    • Demek ki akıllanmamışsın. :))

• kaç odun doğradın :)

• Ben de haddinden fazla duygusalım ama hoşlandığımda ya da aşık olduğumda su yüzüne çıkıyor. :))

• Kendimi böyle bir olaya sokmazdım; zira 3 ay sonunda en çok üzülen ben olabilirim.

1|1
    0|0
  • Kabul ederdim ya Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın ama üç ayda sever aşık olur en kötü alışır insan sonra yokluğu kötü koyar

0|1
    0|0
  • Giderayak kim vurduya gelmeyelim, hayır derim ben :D

0|1
    0|0
  • sevgili olarak değilde son günlerinde arkadaş olarak destekçi olabilirim

0|1
    0|0
  • Böyle çetrefilli bir olayın başıma geleceğini düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • Soru da bu ya zaten.. Öyle bir şey olsaydı ne yapardın?

• kimseyi kandırmak istemediğimden hayır derdim.

0|1
    0|0
  • evet derim :/

0|1
    0|0
  • Kabul ederdim. Merhametim var çok şükür..

0|1
    0|0
  • Sevmediğim birinin zamanını çalamam

0|0
    0|0
  • evet demek kadar insani ne olabilir ki bu durumda ? ömrünün son demlerinde yaşamak isteği aşkı yaşatır onu sonsuzluğa aşkla uğurlardım. kriterime uygun olan nice yarı canlılara evet dedik de ne oldu? yaşayan ölüye dönmedik mi?

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kabul eder o 3 ay için de yaşayamayacağı mutluluğu yaşatırım ona ama 3 ay sonra ölmezse ve o kriterlerime uygun değilse G . T e geldik demek tir :D

0|1
    0|0
  • İyi taktik haa bunu uygulayacağım 3 ayda sevdiririm kendimi :DD

1|1
    0|0
    • Beni alet etme yalanlarına :) Taktik vermek için sormadım :)

• hahah taktik babası oldun çocuğum olursa ismini vereceğim:D

• 3 ay sonra kişi ölünce yine üzülücem kabul etmesem mutsuz oldugunu görünce yine üzülücem. Şöyle yapardım yalandan kavbul ederdim.Yapmak istediklerini yapardık. Onu mutlu etmeye çalışırdım gezdirirdim falan. Daha sonra az bir ömrü kala bir bahane bulur ondan kaçardım.

0|1
    0|0
  • Evet desem bile yapmacık olur tavırlarım ve hareketlerim ve bunu anlayınca daha çok üzülür. O nedenle hayır derim.

0|1
    0|0
  • 3 aylık ömrüm kaldı diye seni aldatmasın doktoru ile görüştünmü rapor film vs varmı.

0|1
    0|0
    • Ya olan bir olay değil bu :)

• bunu her kız yapmaz... Erkekler bu durum karşısında daha şefkatli olur sanırım ya da ben öyle düşünüyorum. Öyle bir durum olursa şayet kesinlikle onu mutlu etmeye çalışırdım. Ölümlü dünya...

0|1
    0|0
  • Üç ay ömrü kalan adam bence mekkeye gitsin cenneten yer alsın birşeyler yapsın :DDDDDD

0|1
    0|0
  • ölene kadar severim

0|1
    0|0
  • İkiside ona zarar verir

0|1
    0|0
  • hayır derim yalanda olsa kimseyi kandıramam

0|1
    0|0
  • hayır derdim