Hayalinizdeki Aşk nasıl birşey ?

mesala Benim hayalimdeki aşk selam filmindeki gibi birbirinin hasretini çeken ama söyleyemeyen iki sevgili gibi bir aşk var !

Sizin hayalinizde nasıl bir aşk var ?

0|0
137

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• birbirini tamamlayan bir o kadar rahat bırakan ayrı hayatlarıda olabilen sevgi saygı dolu bir ilişki ...

0|1
    0|0
  • Valla benim hayalimde hep kavga edip gıcık olduğum ama içten içede çok sevdiğim biri olsun isteriim, tabii karşılıksız olmayacak :)

0|0
    0|0
  • Siz hasret kavlinden dem vurmuşsunuz :)

"Tertemiz, saf, masum, yanyana ve iyi ki" dedirten benim hayalim...

0|0
    0|0
    • var mı öyle bir aşk

• Bu nev'i olanı aynı anda isteyen 2 kişi vardır herhalde 7 milyarlık dünyada :)), mühim olan karşılaşabilmek, karşılaşıldı ise emek vermek...

"İnsanları kaderleri karşılaştırır, karakterleri yakınlaştırır, kararları anlaştırır..." :)

• saygı ve sevgi eksik olmadan bir birimizi kırmayan bir aşk :)

0|0
    0|0
  • kımsenın aklına gelmıyecek kadar guzel ve mutlu sonla bıten bı ask olmasıdır

0|0
    0|0
  • güven üzerine kurulu arada ufak tefek tartışmalı mutlu mesut bişi işte fazlasına acet yok :))

0|0
    0|0
  • mazoşist takılmak istemiyorum.ölümlü dünya ne de olsa.

0|0
    0|0
  • Hic hayal edilmeyen ve yaşanmayan bir ask..

0|1
    0|0
  • Şu an yaşadiğim gibi <3 memnunum aşk hayatimdan

0|0
    0|0
  • hayalimdeki tek aşk "o"

0|0
    0|0
  • hayllerle yaşamam

gerçekde yaşadığım bır aşk var.

0|0
    0|0
  • Hayalimde bir ask yok..

0|0
    0|0
  • benim hayalimde aşkını hem hissettirip hep söyleyebilen biri var. ama adı üzerinde hayal işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiç bir zaman hayal ettiğimiz gibi bir Aşk yaşayamayacağız. Ya da kendimiz buna çeşitli sebeplerden dolayı engel olacağız. Saygının ve adaletin, dürüstlüğün giderek yok olduğu bir Dünya'da yaşamak aslında aşkın hayalini kurmaktan başka bir şey kazandırmıyor bize. Düşün ki. AŞK istiyorsun şöyle olsun böyle olsun beni anlasın dinlesin, yalan söylemesin her duyguyu ömür boyu beraber aynı anda birliktelik içinde yaşayalım mutlu olalım. Peki bunu hayalden alıp gerçeğe döktüğün zaman. Ortaya şöyle bir durum çıkıyor. Kıskançlık. Aşırı ilgi. Bu durumda biraz ayrılık sebebidir bazen. Bazen soğukluk girer araya. Ama o kadar sıcaktır ki. AŞK ın bağı. Ne yapsan etsende ondan kopamıyorsun. Şimdi bakıyorum var mı böyle durumlar diyorum. Çoğunun sorularına ya da davranışlarına bakıyorum. AŞK yok sadece bir hafif sevgi bağı. Vs vs. Hayal ettiğimiz AŞK lar hep sorunsuzdur. Anlayış doludur güven doludur saygı doludur adalet ve güç doludur. Fakat bunu yaşayabilcek, ya da yaşatabilecek kişilerin olduğunu çok iz biliyorum. Kendi şahsıma göre. Herkesin bir yaşam tarzı felsefesi vardır. Onlarada saygı duyorum. Kalın sağlıcakla. AŞK ile esen kalın.

0|1
    0|0
  • Filmlerdeki gibi filan değil..

O'na ve bana özel.. Sadece bize has..

Aynen şarkıdaki gibi :)) https://www.youtube.com/watch?v=w0G6QRtVE1w

0|1
    0|0
  • Cok ilgili ve dogalligi saygiyi sevgiyi durustlugu sadakati iceren bir ask olmali.

Oyle bir sevgi olmali ki amac sadece bu dunyada degil obur dunyadada mutlu olmayi hedef kilmaktir.

Terazinin ozunde sevgi oldugu icin bizde hersey ask yolu uzerine kurulmustur..

0|0
    0|0
  • filmlerdeki gibi olmayan bir aşk istiyorum. Doğal olsun saçma salak saklılıkla rgizlilikler kahramanlıklar içermesin. Su gibi olsun

0|0
    0|0
  • Ask icin hayal kurmam basima geleni yasarim

Ne basini dusunurum ne sonunu,bence ask o zaman ask...

0|1
    0|0
  • ben hayalimdeki aşkı gerçekmiş gibi yaşıyorum şu an:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...