Gördüğüm karabasan mı?

Rüyamda bir erkek arkadaşımla öpüştüğümü görüyordum. Çok gerçekçiydi sonra gözlerimi açtığımda üstümde gerçekten biri olduğunu hissettim. Sırt üstü yatıyodum. Bakıyorum kimse yok ama üstümde ama ağırlığını hissediyorum bişeyin dudaklarımda bile üzerime doğru bastırıyo. Sesimi çıkarmaya çalıştım çıkaramadım dua okumaya başladım gözlerim açık bir şekilde gitmesini bekledim hemen gitmedi tekrar okudum ve sonra kurtuldum çok şükür ama çok korktum karabasan dedikleri bu mu

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• Karabasanın bilimsel olarak açıklaması şudur; uykuya yattığında rem'e girmeden biraz önce bir uyanma süreci var. Bu süreçte bilinç herhangi birşeyden ötürü uyanıyor fakat vücut uykuya odaklandığı için sinir hücrelerine komut gitmiyor ve kaslarını hareket ettiremiyorsun. Bilincin açılıyor birşeyler yapmak istiyorsun ama mvücut hala uyuyor. Aynı şekilde kulaklarındaki uğultu da bu yüzden (beyin zorlanması). Bu şekilde olmasının sebebi tok karnına yatmaktır. Ağır yemek ye ve hemen yat, gene aynısını yaşaman ihtimaldir.

1|0
    0|0
    • Yani geçici felç yaşıyorsun. Bu dejavu olmak gibi.

• canm çekti :'(

• Yollayayım bir tane :P

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet karabasan gelmiş sana, sırtüstü ve yüz üstü yatmamaya devam et.. muhtemelen seni gerçekte öpen de o karabasandır.(evet, kimi insanları öperler.)

1|0
    0|0
    • Evet bende öyle olduğunu düşündüm çünkü gözlerimi açtığımda hala biri beni öpüyormuş gibi o his devam ediyodu ama üstümde kimse yok sadece baskı.

• Üstelik sabah namazımı kılıp uyuduğumda oldu bu olay. Normaldede sabah namazını kılıp uyuduğumda çok ağırlık olur üstümde uyandığımda ama bu ilk defa başıma geldi. Nas felak okudum o sırada aklıma bunlar geldi öyle kurtuldum çok şükür. İnşallah olmaz bir daha. Dikkate alıcam dediklerinizi teşekkür ederim.

• rica ederim. ayrıca karabasan, bilimsel olarak kısmi felçtir, beynin uyandıktan sonra vücuda gerekli sinyali göndermemesi durumudur, sırt üstü yatanlar kısmi felce yakalanabilirler, anti parantez bunu da bil

• evet aynı dumu bende yaşadım mezarlıktan geldım eve gece aynı sizin dediginiz gibiydi tabi benimki elini agzıma kaydu nefes alamıyordum elinin içi boş idi ondan son ra nas süresini okudum kaçdefa gitti ölece kurtuldum

0|0
    0|0
  • evet abdest al namaza başla kuran oku erkek arkadaş işlerini vede benzeri yanlış yolları terk et:::::

0|0
    0|0
    • :D ön yargının böylesi işte. Sabah namazımı kılıp uyuyunca oldu bu bana sen ne diyon hacı

• Karasaban fena ya nöbette uyurken gelmişti bana :D miğferin üstünde kac tane dua okudum :DD

0|0
    0|0
  • büyük bir ihtimal karabasan... ama çok korkulacak bişey yok... ben de yaşarım nadiren...

0|0
    0|0
  • aynen bu işte yatağında yemek yediysen filan derler bunun gibi şeyler var işte gelmesinin sebebi derler ne derece doğru bilmiyorum

0|0
    0|0
  • olabilir.. yanımda yatarken bile bu olaylarla karşılaşmış arkadaşlarım var

0|0
    0|0
  • eğer buysa artık rahat bırakmaz seni.

0|0
    0|0
  • Evet karabasanı tarif etmişsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hadi bakalım seni sevgilin hayırlı olsun :) Nasıldı bare gece:)

0|0
    1|0
  • Benıde ürkuttun kız :P

uyumadan önce dua ette uyu nas felek surelrını oku canım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...