Kız hoşlansada belli etmezmi yoksa edermi ?

Kızlar 1 haftadır tanıstığınız kız hoşlandığını belli edermi ben cok hoslanıyorum ama karsılıklımı merak ediyorum simdi erkeksin git acıl vs demeyin

sonucta yüzyüze bakıcaz ?

Belli edermi 1 haftada ederse nasıl ? Eğer karsılıklı değilse hiç bulasmıcam o yüzden soruyorsa
  • Etmez 1 haftada
    A seç
  • Eder böyle .....
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta cok erkenmıs ama solede bı durum var yanı kız mesajlarına cevap verıp senınle uzun uzun konusuosa senınle ıyı vakıt gecırıo demektır arada cok guzrlsın falan de sagol hacı tarznda cevap alıosan o senın kankan :D ama teşekkür ederım deyıp utanıp kırılıosa karsında bu kızda bı ıs var demektır :))

0|1
    0|1
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Yok hacı filan yok arkadasımda yok ben ona arkadasım diyorum hatta o bana adımla hitap ediyor

• bıraz guzellıgınden bahset onunla zaman gecırmekten hoslandıgını sole onunlayken bugunde senı gordum hayat guzellestı falan gıbı cumleler kur canım sende. bak bakalım utanıomu gulumsuyo mu tepkı verıomu duygusallıktan gırıs ıste

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• öncelikle nerden tanışıyorsunuz, yüzyüze bakıcaz demişsin ? .. hoşlandığını hissetmiyomusun belli eder konuşmalarıyla kelimeleriyle neden etmesin. senden de birşeyler bekliyor olabilir, süreklide cevap alıyosan zaten ondan e tamamdır yani birşeyler hissediyodur muhakkak

0|0
    0|1
    • üniverste sınıftan

cevap derken mesaj olaraksa evet veriyor

• evet mesajdan kasdetmiştm. aynı sınıftanmışsınız bakışıyomusnz hiç bence bir hafta daha geçsin anlarsn yavaş yavaş ztn ya. ama biz kız milleti ilk adımı sizlerden bekleriz. en doğrusuda bu bence. çok hoşsun de, bakıyım ne diyo :)

• Bence bir kıza ilk hoşlansan bile hoşlanıyorum vs sevıyorum deme yani bu kadar erken ne hoşlanması veya ne sevmesi diyebilir..kızlar zor erkeklerden hoşlanıyo eger bir kız senle sureklı konuşmak istiyosa böyle hafiften bazen triplere gırıyorsa bişiler vardır zaten :)

0|0
    0|1
  • 1 haftada nasıl hemen hoşlandınki demekki sen onun dış görünüşünü beğenmişsn yoksa kişilk olarak çok az bir zaman . kızın bakışlarına dikat et sana nasıl baktıgna seninle konuşrken kankanmış gibi konuşuyorsa o kızdan wazgeç derm .

0|0
    0|0
  • eder

0|0
    0|1
  • utanırım edemem :/

0|0
    0|1
  • Ben edemiyorum. Yani çok hafif belli ediyorum

0|0
    0|1
  • eder ama anlamak lazım

0|0
    0|0
  • bazilari etmez benm gibi :) hem sadece bir hafta olmus acilsanda kabul etmezki

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendini kızın yerini koy ve aynı soruyu sor. Yani kastettiğim sen birşeyler yapacaksın ki kızda birşeyler yapabilsin. Birbirinizden güven almanız lazım, birbirinizi daha ileriye götürecek samimiyetiniz olmalı. Elinin eline yanlışlıkla değmesi, ona bakman, sarılman, davranışların..

0|0
    0|0
  • belli edende olur etmeyende tanıştığın zaman aşağı yukarı anlarsında anlamazsında biraz erken gibi sanırım benim kişsel fikrim

hiç bir erkek ilgiyi yanlış anlamaz hissettiğin an sende yapış

0|0
    0|0
  • bulaşmak için karşılıklı olup olmadığını bekleyeceksen ne kadar bekleyeceğini Allah bilir.

0|0
    0|0
  • Etmez 1 haftada

0|0
    0|0
Yükleniyor...