Kapat

Sizzz napardınızzz :(((((

erkek arkdşm bana ben yatıorum diyip mesaj attı 1 saat geçti aradan faceye girdim face açık yazdım pişkin pişkin bide yatıorum dedi nsee. ayrılık mesajı attım doğrumu yaptım :(

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• bu düşünce yapısıyla zaten anca "arkadaş" olursunuz. belki uykusu gelmedi? ya da bilgisayarı açık kaldı? o değil güvenmediğiniz biriyle nasıl beraber oluyorsunuz ben onu anlamıyorum.. çocuk musunuz siz?

0|0
    0|0
    • ne alaka yaa güvensizzlikle

• 2gün sonra buraya beni bıraktı nasıl geri dönebilirim diye başlık açmayın da ne yaparsanız yapın. sizin sevmenizde 1 dakikalık ayrılmanızda.

• yorum yapma artık sana düşmüo benim sevmem ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• sevgilin senin gibi takıntılı birinden kurtulduğuna sevinmesi gerekir eğer bu söylediklerini bilse,uykusu kaçmıştır belki.hem gerçekten offline olabilir çünkü biraz geç gösteriyor yani eşzamanlı değil pek...neyse sevgilin kurtulmuş senden:))))

0|0
    0|1
  • :))) ergenlik dönemleri böyle şeyler yaşanıyor çok doğal...

0|1
    2|0
  • ooo sizde hemen herşeyde ayrılıyorsunuz yaa dur bir dinle sor araştır yıkmak kolay 3 gün sonrada yazarsın buraya böle böle oldu unutamadım acaba napmalıyım :)

0|0
    0|0
    • aynısı sana yapılsa ? bide pişkin pişkin cevap alsan sinir olmcakmısn

• insan yorulduğu uğraşamadığı için ayrılmazmı bu sadece 1 tanesiydi

• sevgi emek ister fedakarlık ister zaten bu 1 tanesiydi derken bunu hep yapıyorsa ya geninde bir sorun vardır ya da bu çocuğu bu hale sen getirmişsindir. ümidini kestiysen yap atarını üzülen o olsun

• belki canı başka herhangi bir şeye sıkkın? ya da tam çıkacak kankeytohoptrilaylaylomuyla muhabbete daldı ?

0|0
    0|0
    • kankeytohoptrilaylaylomuyla :/ bu ne loo

• ne bileyim o kadar çok kelime türettiler ki aynı kelimeden o, bu, şu, herhangi bir kan--- türeviyle anlamına geliyor anlamına geliyor olabilir misal ? olmaz mı ? olabilir.

• yaş kaç? nereden katılıyosun? :D ya bırakın şu face takıntılarınızı abicim yaa

0|1
    0|0
  • Bu face hep karistiriyo etrafi onceden yoktu boyle dertler

0|0
    0|0
  • Ondan ayrılarak, ona yapabileceğin en güzel iyiliği yapmış olursun.

0|0
    0|0
  • seni bilmemde kız arkadaşım senin yaptığını yapacak bir daha selam bile alamazdı benden

0|0
    0|0
  • belki pcyi açık bıraktı hesabı açık kaldı, kişisel bilgisayarlarda olabiliyor

0|0
    0|0
  • herkes hata yapabilir belki uyku tutmamıstır...

0|0
    0|0
  • evladım sizgidip kumda oynayın yahu artık bu saatte neyin kafası bu arkadaş ya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• hata etmişsin bence. bu durum da erkek arkadaşın kesinlikle haksız ama senin yaptığın hata olmuş ona ayrılık mesajı atmak yerine taktik uygulayacaktın. faceye girecektin onu görmemezlikten gelecektin o sana yazınca da benim çıkmam gerek bir arkadaşım geliyor az bir işimiz var dışarda iyi geceler diyip faceyi suratına kapatacaktın sonra bırak o delirsin ama o durumda biz kızların aklına gelmiyor işte :((

0|0
    0|0
  • zaten anladigim kadariyla siktigin icin yalan soylemis. sevinmistir :))

0|0
    0|0
  • Tamam sinir bozucuda hemen ayrilmasaydin bir adam gibi konuşsaydın keşke yarın ara konuş iyice

0|0
    0|0
  • iyi olmuş çocuk kurtulmuş

0|1
    0|0
  • sen yarın gene barışırsın uğraştırma bizi

0|1
    0|0
  • ayrılık sebebi olamaz tabiki :Dd

0|0
    0|0
  • ayrıl valla bak