Insan sevdigini uzermi?

cok kizmis olsada sevdigi birini uzermi, yoksa kiyamazmi onu uzmeye?

0|0
1714

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar kızarsa kızsın o da emin ol içinde bir yerde pişman oluyodur sorun şu ki asıl hem kızıp hem pişman olmuyosa o zaman gerçekten bir sorun var demektir

1|0
    0|0
    • pisman gibi evet ama adim atmiyor neden?

• yapamam cok agir konustu

• o zaman hanginizin sevgisi agır basacak onu bekleyin çok zamanınız var ya beklemek için zaman hızla geçiyor ve sen burda bunları yazmak yerine konuşsan onuda anlayarak sadece kendini haklı bularak degil haksızsanda bunu karşılıklı konuşsan degişir ama hayat senin ve şuan zaman hala hızla ilerliyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• sebebine göre değişir çok kızıp kıyamayacağım şeyler de olur çok kızıp canını yakacağım şeyler de olabilir.

1|0
    0|0
    • kiyip canini yakacagin seyler ne olurdu? kiskanclik buna dahil mi?

• yok canım o kadar da değil evet kıskancımdır ama çok büyük bir sorun değil bu. tabi aramızda güven sorunu yoksa. ama mesela eğer aldatılmışsam gerçekten acımam.

• eğer seviyorsan kırgınlık uzun sürmez ve buraya soru açtığına göre seviyorsun hocam ;)

1|0
    0|0
    • evt ama o sevmio galiba cnku gonlumu almadi ve kiyan da oydu :s

• seviyordur belki hocam konuşur merak etme moralini yüksek tutu sen hadi boş ver hocam ;) al bak iyi gelir ;) link

• Aslında konuyu bilmeden bir yargıya varmak doğru olmayabilir.Ama yinde burda sözkonusu olan sevgidir.Sevgi öyle bişeyki, karşılıklı ve yürekten duyulan bir duygudur.Eğer insan gerçekten sevmişse yapılan hataları ( bilerek ve isteyerek karşı tarafı yıpratmak için yapılmadığı taktirde) affetmeli ve olaya yapıcı yaklaşmalıdır.Affedilen kişide zaten durumu anlıcak ve birdaha o hatayı tekrarlamıcaktır. Hata yapan kişiyi üzmek,kırmak sadece ve sadece ilişkiye ve aradaki sevgi bağına zarar verir.Bunun bir ileriisde ayrılığı getirir. Bazı insanlar vardır ki, yapılan bir hata yüzünden sevdiğini üzmekten hiç çekinemz, olayı hemn ileri boyuta taşıyabilir.Ama bazılarıda vardırki sevdiği için onun her hatasını olgunlukla karşılar ve yapıcı davranır. Her iki insan modelindende görmemiz mümkündür.Karşılklı konuşup sorunu çözmek en iyisidir diye düşünüyorum her durumda...

1|0
    0|0
  • bence uzemez ama zaman zaman olabiliryor bu sevmedigi anlamına gelmez

1|0
    0|0
  • insan sevdiyini üzemezzz

belki istemeden üzsede kesin pişman olurrr

1|0
    0|0
  • Valla sinire bağlı bazen burun sürtsün diye üzerim ama uyun sürmez

1|0
    0|0
  • en sevdigimde olsa sinirlendiğimde başkası oluyorum. cevap evet

1|0
    0|0
  • Sinir herşeyi yapar siniri geçtikden sonrada gurur yapar ama sonunda seviyosanız barışırsınız aşk engel tanımaz =)

0|0
    0|0
  • Konuya gore degisebilir

1|0
    0|0
    • hangi konularda kizarsin acimazsin

• Sevmedigim bir seyi yapmasi gibi.. mesela ben eski kIz arkadasimin enistesini hic sevmezdm yemege gidicez dedi hep beraber gitme dedim gitti. O an benim icin bitti. Bahanelerin onemi yok..

• Zaten insan sevdiğini üzer.

1|0
    0|0
    • peki neden sonra gonul almaz siniri gecince?

• tsk bekleye bekleye bir hal oldum zaten :D gelecegini beklesem beklerim ama...

• Kaç gündür bekliyorsun ki. :) Bide geleceğini bilsem beklerim ama demek istedin herhalde inşallah gelir olmadı sen yazarsın. :)

• seven sevdiğine kapris ve naz yapar...

1|0
    0|0
  • Üzmez

1|0
    0|0
  • ben pek kıyamasam da hatun milletinden bu şefkatı bir türlü göremedim ya ona yanarım. ağzıma zıcıyo her kavgada ve çok sonralarında da. üzmese iyi olur ama kadınlar bu konuda erkeklere göre daha duygusuz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• sevmediğime ne yapayım ben? bana ne .. üzmem ama bazen elinde olmuyor işte..o bide o jkadar kırmaya rağmen onu kaldırabilmekte var

1|0
    0|0
  • sorunun içinde cevabınıda vermişsin.seven insan sevdiğini üzer.

1|0
    0|0
  • düşünsene bır insana en yakın olanlarından bırıde annesıdır, senı canından cok sever ama bazen o da üzebilir seni, bu cok normal

1|0
    0|0
  • Ben üzerim.Üzülmek istemiyorsa kızdırmasın.Sonradan üzülürüm o ayrı.

1|0
    0|0
  • Kıyamam normalde ama sinirlenince ben bile kendimi tanıyamıyorum valla cevabım evet.

1|0
    0|0
  • kızdıgım zaman üzerim kırıcı olurum o an tanıyamaz beni

1|0
    0|0
  • Ağzına bile sıçar.

1|0
    0|0
  • insan en çok sevdiği birini üzer zaten

1|0
    0|0
  • acımam üzerim

1|0
    0|0
  • ınsan sevdıgını uzmez

1|0
    0|0
  • bence onu üzmeye kıyamaz.

1|0
    0|0
  • Ben üzebilirim

0|0
    0|0
  • Kıyamaz üzmeye...

0|0
    0|0
  • İnsanına göre değişir

1|0
    0|0
  • yok kiyamiyorum ben ya ne yazik ki oda bana kiyiyor kiyamadigimi gorunce

1|0
    0|0
  • İnsan sevdiğini hiç üzer mi? Sebepsizce hiç ona küser mi? Eğlenerek oynamak varken, ardına bakmadan hiç gider mi?

Pepee bizi anlıyor...

Şahsen sevdiklerimi üzmeye kıyamıyorum, ben üzüleyim onlar yerine diyorum.

1|0
    0|0
  • Üzmüşlüğüm var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...