KIZLAR LÜTFEN CEVAP VERİN!

Üniversitenin 2. Haftasındayız ve ben ona resmen aşığım ama korktuğum bişey var.Bazı çakalların onu etkilemesinden korkuyorum şimdi çıkma teklifide edemem.Ne yapmalıyım kızlar?

0|0
83

En İyi Erkek Görüşü

• Ondan hoşlanan başkası için de sen çakalsın. Hanginiz elini çabuk tutar kızı etkilerse o kızı alır.

0|1
    0|0
    • PARDON AĞAM.

• İnşallah görüşürüz hadi iyi geceler.:)

• Sağolasın eyvallah sana da :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• demekki hoşlandığn kız çok güzelmşki başklarının etkiliyecegni düşünüyorsn ilk öncelikle eger kız güzelse gözü yükseklerdedr bred pit felan arıyordr kendine sende dış görünüş olarak onun gözlerine hitap edecegni düşünyorsn hemen git açıl konuş yoksa başkası kaparr :) göze hitap eden kalbede hitap eder tek bildğm bu .

0|1
    0|0
    • Ya sana şöyle söyliyim kız sınıfa girince bir sessizlik oluyo yani :) ama bende bizim sınıfta bir taneyim yani arkadaşlar öyle diyo hatta sen ona fazlasın bile diyenler var ciddi söylüyorum.

• Süpersin saol :))))))

• Pardon görmemişim bende sana istek gönderip duruyorum :)

• Bir haftada aşık oldun öyle mi! Bu gençler çok hızlı ya.

0|1
    0|0
    • Ya tamam kafa yapısını bilmeden anlaşmadan aşık olunmaz ama çok hoşlanıyorum :)

• Konuşmadığın sürece diğer tekliflere açık olacak. Elini çabuk tut ne kaybedeceksin ki?

0|1
    0|0
    • Ya derse daha çok erken seni tanımıyorum bile fazla tanımadığın biriyle çıkar mısın? Aynı bölümdeyiz ama.

• Kendimden emin olsam hmm mantıklı.Ama bu yeter mi kendi özgüvenim ona güven niye versin ki?

• Havalarda soğudu bayağı.

• ya herro ya merro :) kararini ver gurur mu ask mi :D

0|1
    0|0
    • Ne gururu bacım kim çıkartıyo bunları benim ağzımdan öyle bişey çıkmadı bile.

• Hea pardon o zaman aslında reddetmesinden değil.redederse bir daha teklif etmem olmaz yani.

• Hani bende cevap bekliyorum.

• o çakallardan önce davran kızı boş bırakma.

0|1
    0|0
  • şimdi et yoksa kaparlar

0|1
    0|0
  • bekle,kızı incele iyice kararını öyle ver

0|0
    0|0
  • hızlan hızlan sen karar verene kadar başkası teklif edecek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Adamın insanın korktuğu şey başına gelir,kaybedecem dersen kaybedersin;teklif edemem dersen bir başkasına fırsat verirsin

0|1
    0|0
    • Ya edemem değilde erken değil mi hacı?

• Yok erken değil sen ona seni seviyorum dersen erken ama sen ona sana karşı birtakım duygular besliyorum benimle çıkar mısın dersen o kızda arkadaşlarının yanına gider kızlar teklif aldım der kızlar da kabul et iyi birisiyse der yani kısaca ilk teklif eden bir adım öndedir

• Hmm anladım iyi fikir eyvallah bro. :)

• eğer sonunda kaybedeceksen bari savaştım de la. Ben ön fizibilite yapıyodum, zemini ölçüp biçecektim derken elin adamı gelir çadırıda gökdeleni de diker. anladın sen

0|0
    0|0
Yükleniyor...