Baska biri varmıs neden ama neden?

1,5 senelik ilişkim benim hatalarım yüzünden bitti.3 ay önce ayrıldık 3 hafta aralıklarla yalvarıyordum geri dön diye olmaz diyordu. Geçen gün neden olmaz diye sorduğumda bana "baska birini seviyorum" dedi. yıkıldım ve bana 2 kisinin arasına girmek yakısmaz ama seviyorumda ne yapmalıyım o imkansız dedi. ilk sevgilisiyim kızın beni unutur mu kolayca unuttum gittim kapattım o defteri çoktan dedi bana. ya Allah aşkına 1,5 yıllık ilişkide onca yaşanmışlığın üzerine 3 ayda bir kız nasıl unutabilir?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Unutucaksın. O herif o kızı şutladığında, kıymet bilecek geri dnmek isteyecek. O zaman da sen onu isteme. 2 haftada nerde görülmüş la kalbin başkasına kaydığı ?

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Bir beşiktaşlının sözüne inanmayıp kime inanacağım BeşiktAŞKarabük :) Teşekkürler abim :)

• Eyvallah kardeşim benim. Tek kardeş Karabük. Mavi Ateş'e selamlar :)

• Teşekkürler çArşı'ya selamlar :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ilşkni de bitiren hataların yüzünden olablr

0|0
    0|0
  • Birlikteliğimizin 2. yılında buna benzer bir şey yaşadım. Ayrıldık, sonra bitmesin diye aradım sık sık ve başka birini sevdiğini söyledi bana. Hatta annesi de onaylamıştı, başkası var diyordu. Bir zaman sonra barıştık biz yine ve öyle demesinin sebebini açıkladı bana, peşini bırakıp daha fazla üzülmemem için öyle söylemiş, aslında hiç de öyle bir şey yokmuş. Şu anda birlikteliğimizin 10. yılındayız ve evliyiz :)

Dilerim seninki de böyle bir durumdur. Hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Allah her daim mutlu ve mesut etsin sizleri. Umarım benim durumumda böyle olur. Onu çok seviyorum...

• Amin, cümlemizi inşallah. Dilerim o da seni çok seviyordur ve her şey yoluna girer.

• Umarım , teşekkür ederim.

• o kız nasıl unutmuş da ne zaman gidip başkasını sevmiş. geçer canım geçer o kız için üzülme bile

0|0
    0|0
    • ben o kızla ilişkiye başlamadan önce söylemiştim zaten ben birini seversem asla unutmamam ve ömrüm yettiğince severim diye...

Erkekler Ne Diyor 2

• ya ne başkası kendini parmaklıyodur seni kandırıyo inanma böyle şeylere kızlar böyledir biraz sağlam özgüveni yüksek erkek olun kardeşim kadınlar şeytansı yaratıklar

0|1
    0|0
  • Kardeşim en ağır sözü duymuşsun 'başka birini seviyorum' ya senin canını yakmak için söylemiştir,ya da gerçekten doğrudur.Keşke o hataları yapmasaydın insan sonradan çok pişman oluyor ama giden gelmiyor.

0|0
    0|0
    • ben seviyorum ama dönse bile ben ona dönemem başkasını sevdiğini bile bile ona bunu kendime bunu yapamam.

• eyvallah kardesım

Yükleniyor...