Delircem artık bir arkadaş bunu nasıl yapar söyleyin bana

5 yıldır çok samimi olduğum yediğimiz iötiğimiz ayı gitmeyen bir arkadaşım vardı her daim kötü günlerimizde yanında olduk birbirimizin işte bu herşeyden çok güvendiğim arkadaşım sevgili bulduktan sonra değişti.Artık ne bana pek birşey anlatıyor ne konuluyordu habire sevgilsiyle geziyordu dolaşıyordu onu geçtim aramızda özel birşey kalmamıştı artık hepsini sevgilisine söylüyordu bende kızıyordum söyledinde ne oldu diye sevgilisini bu sefer tabiri caizse üstüme salıyordu.Artık konuşamaz olmuştuk herşeyimi eleştiriyor herşeyime birşey buluyordu.Birgün sevgilisinin arkadaşıyla tanıştık çok iyi çocuk hiç ona benzemiyor zatende yakı değillermiş neyse biz çıkmaya başladık arkadaşımla sevgilisi habir birşeyler uydurup gelip bize anlatıyordu beni dolduruyordu bende ona inanıp sevglime bağırıyordum.Sevgilimde güvenme o kadar ikisinede diye hep beni uyarıyordu sonradan hepsinin yalan olduğunu öğrendim.Sen şöylesin böylesin küfürler yağdırdı bana dostum dedğim insan o kadar kalbim kırıldıki günlerce ağladım. 6 ay olcak kouşmayalı arkadaşımla sildim heryerden konuşmuyorduk sevgilisinden ayrılmış şimdi bana geri dönmek için habire ortak arkadaşlarımızı araya sokuyor millete arkasından yalan söylüyor sevgilisi sevmiyor onu diye aldatıyor falan biliyorum ben diye bende anlattım sevgilime dayanamadım çünkü 5 kişiyede anlatmış bunu sevgilimde aradı bağırdı çağırdı kıvırmaya başlamış işte iyi kız o üzülmesi diye falan aldatıyor demedim ben canım benim falan demeye başlamış sizi üzdüğüm için özür dilerimler gülücü koymalar falan bu kızın amacı ne Allah aşkına ne yapıcam ben söyleyin

0|0
511

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşın çıkarcı, bencil biriymiş. sevgilinle ol. o seni sahiplenmiş korumuş. arkadaşından daha mert durdugunu düşünüyorum. o sözde arkadaşınla da iletişim kurma. gerçekten düzgün bir kız olsa yaptıklarından utanır senin bu kadar üstüne gelmeye yüzü olmazdı. yüzü olduguna göre düzgün biri değil.

1|0
    0|0
    • haklısın zaten bir gülmeler etmeler kıvırmalar konuşurken yanında duydum şok oldum

• kesinlikle sevgiline güven ve eski dostunun gerçek yüzü ile tanıştıgına göre, onla bir daha konuşma.

• konuşmadım sildim ama rahat bırakmıyor hala kıvırıyor umarım susar artık kalbimde kırılıyor böyle yaptıkça umarım bırakır artık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Erkek oros... hiç haz etmem edersemde agzını burnunu kırarım kızım senin onun arkadaşı olman illa gerekmiyor ki beni beğenmeyen çekip gitsin ha arkamdan konuşuyor sevgilime söylerim agzını burnunu kırsın veya uyarmıyo onunda allah belasını versin

1|0
    0|0
    • kötü birşey işte dostum düzelir belki anlar diye sabrettim

• Sen sen ol en yakın arkadasınla bile arana bir mesafe koy cunku bu devırde kımın ne yapıcagı bellı olmuyor en yakın en sevdıgım can dostum dedıgın ınsan bıle senı arkandan bıkcalıyabılıyor

1|0
    0|0
    • haklısın bu olaydan sonra anladım

• dostluk basit birşey değil bence sen bu arkadaşını al karşına neden böyle oldun de anlatsın yoksa hatrın için artık görüşmeyelim de bence bakalım ne diycek...

1|0
    0|0
    • sordum dedim ben birşey yapmıyorum sadece olanları diyorum diyor sonra hepsinin yalan uydurma olduğunu öğrendim kıvırdı falan filan masum ayaklarında

• bence senin en mutsuz olduğun anı şimdi sorsan bilemez çünkü göstermelik üzülmüştür... rica ederim tavsiyem herkesi kendin gibi görme neler var neler...

• Bende bu olaydan sonra anladım tam güvenmemek gerekmiş teşekkürler :)

• Okudum yorum yapıcam.

Sen sen ol sakın böyle bir insanla bir daha muhabbet etme.Gerekiyorsa*git defol de.bişiler de işte.

1|0
    0|0
    • diyorum kız hala gidiyor başkalarına anlatıyor sorun o işte kıdı segilim hala kıvırıyor ben onun iyiliği için falan diye saçma sapan

• Ondan bir cacık olmaz.Onun zihinsel sorunu var.Ondan kurtulmanın en iyi yolu.Onu takmamak.

• En iyisi bu teşekkürler yorum için :)

• Masal anlatmana gerek yok..Öküz öldü ortaklık bitti..Yeni bir öküz alacaksın hayat dinamiktir değişir gelişir kafanı takma bebeğim..

1|0
    0|0
  • olayı cok sıcak bir sekilde anlatmısın:)

cok iyi birisin sanıyorum..

1|0
    0|0
    • Evet o yüzden bazı yerlerde yazım yanlışı yaptım sinirden :)

• sorun etme olur

hersey olacagına varır birde sorun yok

sinirlenmen gerekmiyor aslında...

• Ama bırakmıyor hala peşimi işte ona sinirim düzelmesini umut ediyorun artık teşekkür ederim :)

• abowwwwwwww sonra hepsi uşağa lannn :D

1|0
    0|0
    • Brezilya dizisine döndük :D

• yaş kaç acaba?

1|0
    0|0
    • 19

• muhattap olmayacaksın bundan sonra hiçbir şekilde, yaşını da daha küçük düşündüüm için sordum

• rahat bırakırsa olmuyordumda bırakmıyorki bırakır inşallah artık teşekkür ederim :)

• roman tadında D:

2|0
    0|0
  • Bazi insanlar evrim gecorir bu kadar dusunme

0|0
    1|0
    • Evet bende bu yaşımda yeni öğrendim bunu

• Aman tanrım yoksa sen o musun :D Eğer değilsen aynı şeyleri yaşayan yakın bir arkadaşım daha var :D

1|0
    0|0
    • adı neyki ben değilimdir :D

• :D kalbime iniyordu lan :D neyse tamam o zaman D:

• Hahaha :D

Kızlar Ne Diyor 4

• bosver be salla gitsin aynı durumun bir degisigi basima geldi sen sallama olan o kıza oldu daha cok vurucak kafasını taslara sen sadece izle ve gül onun haline

1|0
    0|0
    • gidipte arkadaşlarıma sevgilisi şöyle böyle anlatıyor sinir oluyorum artık ya

• oho dusunmen takman bile sacma ne dostu ne arkadasi dusmanini her zaman icinde ara kulagina kupe olsun

• işte bilmiyordum ben sevgilime o kadar kavga ettim arkadaşımı tuttum keşke yapmasaydım aptal kafam işte hala barışmak istiyor bunları yaptığı halde şaka gibi insanlar

• oluyor boyle seyler, illaki herkez benzer seyler ya$amistir...

ben onu bunu bilmemde anne baba haricinde hic kimseye cok guvenmeyeceksin.

1|0
    0|0
    • Dostum dedim güvendim ama işte güvenmemeliydim

• kimseye guvenmeyeceksin canim, herkes kendi menfaati icin yasiyor malesef...

Insanlar bencille$ti, yan apartmanda komsumuz öluyor haberimiz olmuyor ...

• Kötü birşey evet kimseye güven olmuyor artık

• bu kadar uzun anlatmana bile değmeyeceğini zamanla anlarsın

1|1
    0|0
  • npcn kızı naşla svglnle takıl o sana nasıl yapmış sende yap szn arkdşlgnz yalanmş zaten

1|0
    0|0
    • Naşlıyorum gitmiyor işte hala millete anlatıp yalanları oynuyor ve barismaya çalışıyor ilginç bir tip susar artık inşallah

• kıcını da yırtsa yüz verme araya kimi katarsa katsn bşvr

• Bıraktım artık zaten yoruldum masum ayakları oynamasından neyse teşekkürler yorum için :)

Yükleniyor...