Kızlar, gözlerinin içine bakıyorum, ona olan hayranlığım o kadar belli ki görmemezlikten geliyor?

Hiç umut yok değil mi? Aynı ortamdayız tanışmak için hiç adım atmadım
Güncellemeler:
Yeşil gözlerin, aptallaştırıyor beni, nasıl bir varlıksın sen
Bir gün benim olacaksın repliğini söyleyebilecek kadar kötü bir karakter olamam, aynı film de jönlüğü de beceremem, figüranla ilişki içinde olmakta senin başrol kadın oyuncu kimliğine aykırı, paradokslar içindeyim ey güzel...

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• bir adım atmadan bilemzsn unut olup olmadığını..senin için küçük sevda için büyük bir adım hadi

0|0
    0|0
    • Hiç bakmıyor, hiç suratını ekşittiğini bile farkediyorum

• canımsın ya inşallah Allah kalplerinizi hayırlısı ile yakıştırsın. iyi geceler duam seninle

• Teşekkür ederim, Allah seni de böyle bol miktarda seven gözlerine bakınca seninde bakmak isteyeceğin biriyle birlikte olmanı sağlar... Sağlam dua ederim :) İyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• İstemiyor demek ki, bence çok zorlamamak lazım..

0|0
    0|0
    • Arkadaş çevresi beni yanlış tanıyorlar, sanırım negatif etkilendi... Gerçi aynı arkadaş grubu bayağı bir kikirdiyorlar beni görünce de neyse

• Estf. ama bazen ters tepki almak üzücü olabilir o yüzden iyi düşünmek lazım.

• Evet hep korktuk zaten, egocuğumuzun yerle bir olmasından... Böyle de mükemmel bir görüntüsü yok kendilerinin ama sıfır seviyesinde değil:)

• Başına dert almak istemiyor.

0|0
    0|0
    • Sevgili analitik düşünme yetisi gelişkin meslektaşım, bu kesin mühendistir dedim öyle sanırım:) Başına niye bela alsın :) Kaybedecek bir şeyleri olan biriyim

• korku daha da batırır seni.Heyecanında korkundan kaynaklanıyor.Hata yapmanı sağlıyor.Karşındakinin de insan olduğunu ve mükemmel olmadığını düşün.

• valla ruhum karardı 2 intihar edip geliyim ben:)

• Belki de utanıyordur o yuzden oyle davranıyordur..

0|0
    0|0
  • Tanışsaydın anlardın.

0|0
    0|0
    • Kolay mı tanışmak, kız milyon dolarlık servet sahibi bir aileden, çok güzel :)Mesleki olarak ondan daha iyi olabilirim ama bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• bakmanın sonu yok bu filmin sonu yok rol almalısın bu oyunun içinde...

0|0
    0|0
  • Kız senden hoşlanıyorsa gözlerine bakarken oda senin gözlerine bakar Eger hoslanmıyorsa tam tesi bir duruma yol açabılırsın kendı kız arkadas cevremden biliyorum rahatsız olabiliyorlar baktın gözlerine baktıgını görüyor ama karsılık vermıyor hareketlerınden rahatsız oldugunu anlarsın zaten fazla bakma bence daha kötü olur :)

0|0
    0|0
    • Ben iyi bir insanım diyesim geliyor:) Ego yaralanması dostum

Yükleniyor...