Kış sezonunun açılmasıyla termal içlik sezonu da açılmıştır. Giymeyen var mıdır acaba?

Pantolon altına bırsey gıymeden salına salına gezınen ınsan var mıdır acaba karda kışta ne dıyorsunuz?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• O dediğin olayı askerde ve Ukrayna ya gittiği 2009 yılbaşı zamanı yaptım. Ankara da çok soğuktu. Kiev de gündüz -1 bazen 120 sen düşün artık :))

0|0
    0|0
    • Dağcı termalınden almak lazım 120 nedır yahu :D

• Anladım olabılır. Turkıyede bazı bayanlarda gıymyorum der genelde ama ansızın yerden bırsey alırken görunur ne gıydıgı :D ''Kesın bırseyler gıyerler'' replıgıne tutunuyorum Antalyada ızmırde gıymezsın tabı ama bı Van bı Ankara Konyada gıyılır yanı karasal ıklım valla

• Alışık değiliz giyilmesi kötü değil ki neden utanıyorlarsa !

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• askerde giymiştim bir tek bırdahada gıymem ..yüksekovanın soğuğu sümüğünü donduruyodu adamın :=( thermoform set olarak süper .. yalnız izmirde olanların gıyeceğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Ben giymiyorum. Hiç giymedim hatta.

Millet askerde içine 2 3 kat giyerdi ben orada da giymezdim.

Üşümüyorum hiç .:)

0|0
    0|0
  • adanada giymezdim ist da giyiyorum vanda 2 kat giyiyordum :D giymiyorum diyene inanasım gelmiyor ya da vardır bişesi diyorum

0|0
    0|0
  • giymiyorum. yazın atlet bile giymiyorum. kışında askılı atlet . kazakta giymiyorum , montumda en fazla deri olur

0|0
    0|0
  • Şahsen giymiyorum ihtiyac duymuyorum İzmir'de giyenin de cok oldugunu sanmiyorum

0|0
    0|0
    • İzmir gibi sıcak bir şehirde giyilmez tabi :)) Karasal sert ıklımlerde mecbuuuur))

• Valla kışın afyona falan giderim akraba ziyaretine orda da giymem sanirim fazla sicagim

• Olabilir:))

• en sonunda termal içlikleden bahseden biri çıktı .

0|0
    0|0
  • sağlık daha önce gelir bence.

0|0
    0|0
  • Giymeyen cok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gelemem oyle kat kat sıkıntılara, salına salına geziyorum

0|0
    0|0