Bir ekreğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız?

Herkese merhaba;

Bir erkeğin bizden hoşlandığını nasıl anlarız.Ne yapar ne konuşur.Yalnız adamla kız arasında 13-14 yaş var.Adamın işi gücü var.Kendine güvenen birisi olarak görünüyor.Kızsa daha öğrenci.Kızla adam daha 2-3 kere konuşmuş.Konuşma dediysem iş için.Çıkma anlamaında değil.

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• erkekler hoşlandıkları kadına ilgi gösterirler..

anlamlı anlamsız bir sıcaklıkları vardır..

0|0
    0|0
    • işte o vardı.Biz bununla ilk karşılaştığımzıda telefondan bir sürü resim gösterdi çıktığı temsillerin video izletti.İşte nasıl ...cim dedi böyle sarıldı elini omzuma mı attı boynuma mı hatırlamıyorum.Vedalaşırken de gel seni bir öpeyim dedi.Böyle yanak yanağa tokalaştık çok sıcakkanlı aşırı.Diğer 2. 3. görüşmemizde de siyaset knouştu.Kendini övdü işte dünyannı yarısını gezdim şurası şöyle burası böyle türkiye şöyle böyle diye.

• ama onun o melek yüzünü görseni knuşmasını hiç böyle demezsiniz.

• biz ona kuzu postuna girmiş kurt deriz...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Seni güldürmeye çalişiyorsa sürekli oldugun böldegen yerden vs. yerlerden geçiyorsa sana sataşiyosa laf atiyosa örn. aa gamze yüzünce birşey var sıvılcemı nedır .. kızdırmaya calısıyosa hoşlandıgının belirtileri budur... ama 13 yaş ne be :)

0|0
    0|0
    • hiç öyle şeyler olmadı.Yani bizimki öğrenci hoca ilişkisi.

• O kızın yaştaşını bulması en mantıklı bence.Duygular mantığı siler süpürür biz sana ne dersek boş yaşayarak anlaman lazım.

0|0
    0|0
  • bakışlara dikkat verirseniz 7 saniyeyi geçiyosa bişeyler hissediyodur

0|0
    0|0
  • Hiç ugrasma bellı etmesn zaten 3-4 yas olurda 14 yas nedir arkadas :D

0|0
    0|0
    • ama adam genç duruyor 30 üstü de öyle durmuyor

• ama ben onu istiyorum onunla ilişki yaşamak istiyorum.

• Saygı Duyarım . Ama Bnıde Bi Tanı Derım Son Kararını Vermeden önce assdasdasd :p

• Vucut dili anlatir herseyi

0|0
    0|0
  • hoşlanmasın başına dertmi alcn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ama hep iş ile alakalı konuşmalar olmuş bariz bir şey yok ki ortada diyelim ki hoşlanma şu durumda olabilir. :)

0|0
    0|0
    • gittim kendimden büyüğüne vuruldum.

• yok ben 24 üm o 37

• Hım.. Erkeğin o yaşta bu kadar kendisinden küçük birisini isteyecegini pek sanmıyorum. Ama olgun bir hanımsan dikkatinide çekmiş olabilirsin.

• Kalıbına tüküreyim ben senin. 13 yaş nedir ulan?

Bir de bunu sanki siz değilmişsiniz gibi anlatmanız yok mu..

0|0
    0|0
    • evet benim.Neo lacak 13 yaş olsun.Gönül bu.

• Belli eder elbet.

Koca adam saçını çekip kaçacak hali yok gelir konuşur.

0|0
    0|0
    • konuşamaz artık görüşmeyeceğiz.

Yükleniyor...