Bosanmis kocayla ikinci kez evlenilirmi ?

mesela diyelim 2 sene ayri yasadiniz 5 sene evli kaldiniz 1 oglunuz var 1 sene once bosandiniz ve simdi tekrar birlesme karari aldiniz cocuk icin sizce 2 inci kez tekrar nikana gecmeye denermi ?

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk için olabilir.Çünkü hangi boşanmış çiftin çocuğunu tanıdıysam anne babaları tekrar birlikte olsun diye canları gidiyordu

0|0
    0|0
    • yani onlarda yas gitti artik ikinci bir esde tutmaya bilir ama ikinci bir nikahda artik bilemirum.

• cocuk 8 yasinda daha anne babada 30. 31.

• dediğim gibi üniversiteyi okuyana kadar anne baba birlikte olmalı

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Valla insanlar flört ederken ayrılıp birleşiyorsa, evli iken de bence bir sıkıntı yok.

Kimi boşanmalar bir anlık inat uğruna gerçekleşiyor sonuçta

0|0
    0|0
    • ole oldu zaten ama ne bilim ya ya bida olmasssa.

• ben degil bariscak olan ablam ben daha genc bekarim :))) biz yurtdisinda yasioruz onun icin ol konularda cevre olarak aile olarakda rahatiz yani.

• Hmmm o zaman bilemem tabii. Diğer yandan o zaman sadece olabilir diyelim. Yani insanlar barışıyor sonuçta.

• 1- Boşanma nedenine bağlı

2- Sırf çocuk içinse yeni bir ayrılık kaçınılmaz olabilir, anlaşma gerekir

3- Karşılıllı oturup ortak karar alınmalı

0|0
    0|0
    • nedeni kadin istedi evi terk etti. olmicak komplexlere kapildi bir anlik sinirlede bosadi. karakterleri zitlasmisti.

• Aşılabilir engeller, birbirinize uyum göstermeye çalışmalısınız

• Erman Toroğlu'nun çok kullandığı bir söz var; Giden gelinin topuğundan bakmayacaksın :) Çocuk içinse bişey diyemem ama pek de sağlıklı olmuyor.

0|0
    0|0
    • ole bencede kadin bosadi o pisman oldu cunki cocugundan ayri dustu. ve cocukta bir orda bir burda kaliodu hastada oluodu zaten bunyesi zayif yani ne bilim hayirlisi artik.

• bencede yani hop diyince bosanma olunca is cocuk oyuncana donuyor ben olsam barismam gibi gelior ama allah bilir buyukte konismim :)

• bence de :)

• Çocuklar ortada kalmasin diye evleneceksen hiç bulaşma ileride daha boka sariyor kendi ailemden biliyorum.

0|0
    0|0
    • hm artik azcik kalbide atardir ablam bole bisey yapicak bana yanlis gelior ama ins hayirlisi olur.

• çok doğru bir karar çocuk için yapılıcak en doğru şey mutlu ve mesut olmanızı diliyorum...

0|0
    0|0
  • sakın deneme.ben 3 kere yedim o boku.sakın.cok zarar edersin.

0|0
    0|0
    • ben degil ablam denicekde. neden acaba ?

• bende ole dusunuyorum ama o denicek gibi.

• hüsran var ufukta

• çocuk falan bırak istemediğin biriyle olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • Farketmez evlenilebilir

0|0
    0|0
  • Neden boşandığına bağlı

0|0
    0|0
    • bir anlik inat sinir yani baska bisey yok karakter zitlasmasi.

• Insallah birleşirler kusura bakma ama ablan öyle bir insanı birdaha zor bulur hiç bir kötü alışkanlığı yok çocukta var bence birleşmeleri daha hayırlı

• ins dedigin gibi olur :) oda bulamicagini anladigi icin geri gidior zaten hihi.

• bence geçinemediğin insanla tekrar kumar oynamak hiç doğru değil.

doğal olarak kişilerin kimyası uyuşmamış zaten..

genede bir süre resmi bağ olmadan denemek daha doğru..

0|0
    0|0
    • olede o zamanda gunah oluyor zaten birbirlerini taniolar . kadin haksizdi bosananda oydu. yani.

• artik yasayip goricez.

• inş.ben yanılırım...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazen evlilikler insana sıkıntı verir.Yani birbirinizden uzaklaştığını hisseder insan ve o zaman eşinizi bir tatile veya bir akrabısının yanında göndermelisiniz. Çocuk olsun veya olmasın. Ayrılık ( yani biraz uzaklaşmak manasında) eşlerin birbirlerini sevip, sevmediklerini işte en iyi o zaman anlarlar.Bu ayrılık birbirinize nefesve hava vermenizi sağlar.Ha sevgi bitmiş ise ve bu ayrılığın çocuk için bitirilmesi ve tekrar aynı kişi ile evlenmek yapmak sakıncalı olabilir. (tabi araya başka biri girmedi ise) Çocuklarımızı mutlu etmek adına bu işe kalkışırsak eskiyi pişirip pişirip önünüze getirir karşıdaki kişi, ha sevdiğinizi anlarsanız ve oturup yanlışlarınızı konuşursanız.O zaman olaylar daha farklı olur ve birbirinize daha sıkı bağlanırsınız.Çocuk için hem kadın hem de erkek istemeyerek beraber oluyorsa, o ilişkiden hayır beklememek gerekir. Çocuklar bu durumu anlayabilecek yaştalarsa daha kolay olur anlatmak yoksa onlarada uygun bir dille anlatmaya çalışılmalıdır. Aksi takdirde çatlamış bir bardak her zaman kırılır.Sevgi ve en önemlisi saygı kalmışsa bu işi deneyebilirsiniz.Yoksa daha da kötü sonuçlar olabilir.

0|0
    0|0
    • artik karsidaki kisilerin icini okuyamiorum ama az cok iclerinde kipirdi olmasa denemek istemezler heralde. bilmeiorum ins sonu hayirli olur. ben pke razi degilim bole seylere.

• Karşıdaki kimseler birbirleri ile bu konu hakkında etraflıca oturup konuşmalıdırlar.Birbirlerinin hatalarını, doğrularını birleşmeden önce ki duyguları açıkça masaya yatırmalılar ki; yeniden bir birleşme olma olasılığı varsa o zaman ortaya çıkar.Yoksa bu işin sonu olmaz malesef.

• Olabilir sonuçta başka birisine çocuğum baba demeyecek, kendi babasına baba demeye devam edecek.

0|0
    0|0
    • yani amayine olmassa.

• 1.de sorunlar bayagı yaşamıştır 2. için aynı şeylerin yaşanmayacagına inanıyorsa zaten tekrar düşünmeli evliliği.

• Şiddet kumar aldatma alkol gibi affedilmicek Bi sebeb yoksa barışırım

0|0
    0|0
    • ole hic bisey yok sadece bir insanla inatlasirsin ya ole oldu bunlarinkide.

• ayy ne guzel :))) ins ole olur sonucta ortada kotu birbirlerinin yuzlerine baktiklarinda unutmicaklari bir kotu ani yok. ins olur bende artik disardan seyirci olup goricem :)

• İşlh öyle olur büyük Bi sebeb yoksa zaten kesin olur aileleri fazla karıştırmayın yeter

• evliliklerinde büyük problemler yaşanmadıysa olabilir

0|0
    0|0
  • denenmişi denemenin kimseye faydası yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...