Biraz karışık durumlar söyle ki...

lisede bana asık olmustu yuz vermemiştim aradan 5 yıl geçti şu an çok degişmiş bayadır facemde ekli fakat ona o gözle bakmamıştım ama artık yavaştan gidiyorum sanırım platonik olarak genelde konusuruz ve konusmalarımız hep laf çarpmak oluyo birbirimize normal muhabeet etmiyoruz dalga geyik felan o sekilde geçiyo napsam açılamam ben asla duygularımı söyleyemem önce onun ilk adım atması lazım akat oda arkadası normal konustugu sıradan biri olarak goruyosa bunu yapmıycaktır napmam lazım

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

• Ya zaten bir erkek arkadasça mı yanaşıyor yoksa seni sevgili olarak mı görmek isteyip yanaşıyor anlaşılır sözlerinden.. Sözlerine dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
    • evet hiç o niyetle yaklaşmadı yalana gerek yok hani arada kırk yılda bir güzelsin hoşsun diyoda sonra gene makaraya sarıyo =(((

• Tşkler şeker. :)

• ne demek...

sözlediklerin yazıldı dikkate alıcam mersi bendende =))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• İntihar et bizide kendini de üzme ciddiyim hepimiz için en güzel yol budur.

1|0
    1|0
  • genişce bir kaba

bir tutam sakinlik, iki tatli kaşığı cesaret + alabildigince zaman ekle

sonra birkaç gün demlenmeye bırak

sonucu yaz

0|0
    0|0
  • Adım atman lazım bence basta harcamıssın çocugu :)) bir adım atsan o sana koşar gelir sonucta asık olmus kavusamamıs ..

0|0
    0|0
    • napmam lazım peki ne diycem hiç yapmadıgım seyler kimseye acılmadım herkez gelir bana söyler ben bunu nasıl yapabilirim hiç bir fikrim yok

• Bi yerde karsılas konus bir kahve için faceden felan olmaz yani . telefondan mesaj at :) bir kahve ısmarla bana felan de :)) ne bleym yaw :D

• eğer önceden yüz vermediysen ve şimdi hala senden hoşlanıyorsa kesinlikle ilk adımı atmaz... senin ağzını arar...

0|0
    0|0
    • agzımıda aramıyoki normal arkadas gibi sohbet ediyoruz hiç öyle aşk mesk hayat konularına bile girmiyoruz

• bi zarf at bakalım hayat nasıl gidiyo falan de... var mıbi değişiklik gibi vs.vs. ben öyle yapmıştım :)

• Biraz dinle vücut dilinide izle..

0|0
    0|0
  • Ona karşı boş olmadıgını söle

0|0
    0|0
  • ahahaha! youtu.be/xYRpF8m6oTU :)))

öptüm. :*

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...