Hiç kimseyi sevemeyecekmişim gibi

neden ruh halim böyle oldu bilmiyorum ,kimse ilgimi çekmiyor sanki hayatım boyunca yalnız kalacağımı hissediyorum , benimle ilgilenenlere dönüp bakmıyorum bile ,biri bana açılacak olsa hemen susturuyorum sohbeti falan kapatıyorum niye böyleyim bilmiyorum , ne yapmalıyım :(

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• çünkü zamanında gururunla oynayan seni üzenler olmuş daha iyileşememişsin ama unutma kimse için üzülmeye değmez kendini sev sadece

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha önce aşık olduysan ve ihanete uğradıysan veya terk edildiysen ya da seni üzecek birşeyler yaşadıysan yani kısacası sonu kötü bittiyse eğer bu şekilde olman normal.. :) Bir şekilde unutup devam et asla eskisi gibi olamıyorsun ama seni mutlu eden birini bulduğun zaman devam ediyorsun..

Ama bunlar hiç olmadı ve böyleyim diyorsan acil bir psikoloğa görün derim. Sorunun psikolojik de olabilir çünkü..

0|0
    0|0
  • büyük ihtimal yay sındır sen:)

yaşadığın şeyler mi etrafında gördüğün şeyler mi etkiledi biraz daha açsana olayı.

0|0
    0|0
  • ayrılığın ilk zamanları insanın ruh hali böyle oluyor yüreğin yaralı gönül yaran kabuk bağlasın aşka bakışın değişir düzelirsin yeniden seversin...

0|0
    0|0
  • herkes ömründe bir kere yaşamıştır bu anı merak etme geçer

0|0
    0|0
  • sebebi nedir acaba böyle bir ruh halini aynısı bendede var ve sebebi belli çok sevmek ve sevilmemek :(

0|0
    0|0
  • Bağlanmaktan korktuğun için olmasın zaten yengeç burcu aşırı duygusal olur:)

0|0
    0|0
  • Büyüyünce Geçer

0|0
    0|0
    • daha ne kadar büyüyeceğiz evlenecek yaşa geldik

• sonra evde kaldım deme :P

0|0
    0|0
  • Seni bayaa bir üzmüşler

0|0
    0|0
  • jilet at kendineeeeeeeee HELL YEAH

0|0
    0|0
  • Herhalde kotu bır deneyım gectı basından

0|0
    0|0
  • korkuyorsun heralde

0|0
    0|0
  • depresyonda falanmısın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...