Sevgilisi olmayana neden garip bakılır?

Bunun sebebi nedir bir açıklama bekliorm . bana çok saçma geliyor.
Güncellemeler:
Kompleks değil bu. kizlardan teklif aliyorum kabul etmeynce millet mal misin nie kabul etmiyosn diyo. eglencek değil evlencek kiz lazim diyorm ama kafalari basmiyo iste

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Kim garip bakıyor ki?

Bana kimse öyle garip garip bakmıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Dünyadaki en büyük amaç o ama. Doğarsın büyürsün ve evlenirsin başka maça yok ki.. ;) O nedenle sevgilin olmayınca tuhaf bakılıyor. Ama hayırlısı olmalı en önemlisi tabii ki..

0|0
    0|0
  • Bana da çok saçma geliyor. Çok çocukça düşünen arkadaşlarım var, bana sürekli neden sevgilin yok diye soruyorlar. İstemiyorum, kimseyi sevemedim, kimseyi istemiyorum, ciddi arıyorum, of sizene gidin başımdan! Benim kararlarım amk :s

0|0
    0|0
  • Bana normal bakıyorlar. Demek o potansiyel bende yok :)

0|0
    0|0
  • sen oyle zann ediyosun bence ,complex yapmissin kendine :))))

0|0
    0|0
  • kımseye garıp bakmam bu işler nasıp kısmet işidir..

herkesın sevgılsı olcaak dıye bır kaide yok.

0|1
    0|0
    • Nasip kismete inananin tek sevgilisi sag eli; oluyor genelde. Boyle bir kaide var. Kadin ve erkek birbirleri icin yaratilmislardir. Bir erkegin fiziksel ve mental acidan olgunlasmasi icin ihtiyac vardr. Buna makine ve isletmedeki erkek ogrenciler seklinde ornek verebiliriz.

• sana öyle geliyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen sevgilinden bahsettiğinde ya sana acır ya da acıtasyon yapar bir anı bir anını tutmaz bir sevgilisizlikten memnun gibi durur birde mutsuz gibi o yüzden garip bakılır

0|0
    0|0
  • Abazan yaftasi yersin. Bence kiz arkadasinin olmasi olmamasindan daha iyi. Hem kendini daha cekici hissedersin hemde bosluk hissine kapilmazsin.

0|0
    0|0
    • kardes teklif aliyorm ama ben istemiuorm boslukta falan değilim gayet mutluyum. Sorun millette bende değil galiba

• Bende bu dusunceye karsiyim evlenmek zorlasti artik dogru kisiyi bulmak icin denemeler yapmak sart...

• Önüne gelene teklif et elbet biri kabul eder sevgilin olur ha buarada onurunu,şerefini de kaybedersin bana garip bakmasınlar diye bunları göze alıyorsan sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Kiz isteyen yok ki. Teklif aliyorm ama ben istemiyorm. Sonrada milletn sacma yorumlari cikiyo ortaya

• vede bu fırsat kendilerine gelmedikleri için seni kıskanırlar bu durumda saçma sapan şeyler söyler hakkında kardeşim aldırma boşver

• Aynen oyle dostum sagolasn

• sevgilisi olmayan adam tehlikeliler grubundan abazaya giriyo

0|3
    0|0
  • Benım sevgılım yok ben bıle kendıme garıp bakıyorum ne dıyorsun sen :)

0|0
    0|0
  • Herkesin sevgilisi var bir sen kakldın

0|0
    0|0
Yükleniyor...