Erkekler kusursuz kız mı seviyorsunuz hepiniz?

Evet erkekler "iç guzelik onemli" dese de fark etim ki dis gorünüse çok onem verirler herkes gibi dersiniz ama merak etigim sey hiç diyorsunuz mi " bir kizin su kusuru olsa asla çikamam onunla" ?

0|0
016

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben dış görünüşe Tam olarak önem vermem ki şöyle dişlerini fırçalamalı bu erkek içinde kız içinde geçerli ve Sigara içmemeli bir kıza yakışmıyor bence ve giyimine önem vermeli ayrıyetten kendini beğenenlerden hiç hoşlanmıyor böyle iğneleyiic laf yapan kızlar oluyor çok sinir olurum..

Gördüğün gibi yüzü ile ilgili birşey demedim Yani Bunları herkes dikkat etmesi lazım yani giyimin iyi - dişlerin fırçalama saç bakım gibi şeyleri yapıyorsan zaten Sorun olmaz sevecek biri bulunur elbet..Ben utangaç kızlardan çok hoşlanırım mesela :D İçine kapanık olan kızlar daha sempatik gelir bana

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Birkez soğudum mu o iş bitmiştir bir daha asla dönüp bakmam. İsterse manken olsun ve tahrik edici olsun hiç fark etmez.. Her nekadar dış görünüşe baksakta o sadece bir anlık bir göz kayması olarak kalır. Asıl kalıcı olan içtenliği ve karşısındakine olan ilgisidir.. :)

0|0
    0|0
  • Garip bence de ama geniş alınlı kızları sevemiyorum ör: burcu esmersoy hiç güzel gelmez bana

0|0
    1|0
    • ben bu kadini çok guzel buluyorum ve hiç farketmemistim genis alinli oldugunu

• Aynen onun gibi bir şey yaşını göstermeyen surat

• ok anladim

• kendime yakıştırabilmem lazım.incelik zariflik önemli.yemek yerken agzını şapırdatan,lahmacun yiyip dişini fırçalamamak gibi şeylerin özrü yok.

0|0
    0|0
  • sigara içiyorsa sevgilim olamaz en sevmediğim şey kızların sigara içmesidir

0|0
    0|0
  • Bir kızın erkek gibi davranışlar sergilemesinden nefret ederim

0|0
    0|0
  • hiçbir kadın çirkin değildir bakımsız kadın sadece itici olur. bence kadının nazik kibar hanımefendi olanı daha makbuldür.

0|0
    0|0
  • iç güzellik önemli ama kıyafetin içi anlamında :D kız çok kıllıysa iğrenirim.. birde yemeği kaba yiyen kızları sevmem

0|0
    0|0
  • Sigara,alkol,aşırı abartılı açık saçık giyiniş bunlar varsa dünya güzeli olsa umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Kafa onde omuzlar arkada kambur yurumesin bu yeter.

0|0
    0|0
  • Kusursuz kiz var mi ? Yada insan ?

0|0
    0|0
  • Aşırı kilo.

0|0
    0|0
  • Bakımsız olursa asla olmaz...

0|0
    0|0
  • Sence diyormuyuzdur

0|0
    0|0
  • bak hayatımda çok nadir ciddi olurum değerini bil. bir kız ağır olmalı. çevresindeki arkadaşlarına dikkat etmeli. çünkü kalitesiz arkadaşları varsa bu kalitesiz gösterir onu. konuşmasına duruşuna dikkat etmeli. cadılığı da olmalı. ve sabırlı olsun sadece bir kişiyi sevsin.

0|0
    0|0
  • kusurlu olması çok önemli değil, etkilemesi önemli, mesela benim hoşlandığım kızın benden fazla bıyığı oluyor :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...