Sizce davamda haklı mıyım?

Arkadaşlar ben kurstan birisini seviyorum ama aşırı derecede fakat o benden hiç hoşlanmıyor ben ise bunu 3 yıldan beri seviyorum bu üç yılda başıma gelmeyen kalmadı bunun yüzüne çünkü kaldıramayacağım şeyler yaptı kursta beni aşağıladı herkese küçük düşürdü beni çatlatmak için kursta benle beraber 11 kişi var ben hariç diğer 10 kişinin hepsiyle çıktı, biriyle konuşurken beni ima edermişçesine bana bakarak şuna bak yazık der gibi baktı, bütün erkeklere benim yanımda bütün erkeklerin eşiymiş davranıyor anladınız siz onu daha neler neler... bunların sonucunda ben 2 defa felç geçirdim ama düzeldim sonra, tüm uyku halindeydim hastane hastane gezdim, aklınıza gelen gelmeyen herşey yaşadım. sonuçta ne yaptıysam olmadı ama deliler gibi onu istiyorum yinede ama öyle bir istiyorum ki anlatamam benim bu halimi gören allah yardım etsin bu çocuğa diyor. Benim konuşmamdan tutunda yürüyüşüme kadar ve surat şeklime bakışlarıma kadar herşeyim değişti hatta yolda beni görenler deliye bakarmış gibi bakıyor. evet ben büyü yaptırmak istiyorum ne olursa olsun artık burama geldi bildiğinz yerde ucuz ve güvenilir hoca var mıbu arada söyler seniz sevinirim. sizce ben ne yapmalıyım o zalim için bu hala onu istiyorum bunuda göz önünde bulundurun empati kurarak ve ayrıntılı cevaplar bekliyorum bişeyler yapmayıp allahı beklersem bu acı beni ya kanser eder ya verem eder. teşekkürler.

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Sen seni sevmeyen birine mecnun olmuşsun. Bende senin gibi olmuştum birkeresinde ben neredeyse hayatımdan vazgeçiyordum. Sonra tam o esnada düşünmeye başladım ve dedim ki bir karaktersiz için niye kendimden vazgeçeyim ki.. Sonraları acı başladı dayanılmaz bir acı ama sonunda onunda icabına baktım ve şimdi kurtulduğum için şükrediyorum. Ben bu acıdan kurtuldum ama birdaha asla eskisi gibi olmadım. Sende bundan kurtulursun ama bunu sadece sen yapabilirsin başka kimse yapamaz ve kimsede sana yardım edemez ne büyü işe yarar ne de başka birşey. Sana tavsiyem umursama ve ondan vazgeç...

0|0
    0|0
    • Ben bu acıdan kurtuldum ama birdaha asla eskisi gibi olmadım. derken...

• Teşekürler.

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bunca şeyi okudum o kıza kızdım sana üzüldüm ama sonunda böyle bir şey çıkacağı aklımın ucuna gelmezdi. Şimdi bir sürü kişi sana nasihat veriyodur bunca insan bildiğine göre ama insan tutamıyo kendini yapma. Bunu kendine yapma ne büyüsü voodoo yaptır bir de tam olsun. Böyle bir insan nasıl sevilir benim aklım almıyor kimse de kendini senin yerine koyup empati yapamaz sanmıyorum. Söylediklerimi yanlış anlama önüne bak biraz gerine değil

0|0
    0|0
  • Sacmalama bence Allah'a haşaaaa küfür bu resmen aklını basına al

0|0
    0|0
    • Allaha küfür değilde haşa kırgınlık gibi bir şey etmediğim dua yapmadığım ibadet kalmadı bankada 1 milyar param vardı iyilik yapayım allahın hoşuna giderse benim isteğim olur diye o birmşlyarı fakire filan verdi senin anlayacağın bir tek kabeye gitme hariç herşeyi yaptım ama...

• Allah hayırlısını bılır büyü ıle sana he dese bu kız ınsafsızınnnn tekı ne beklersin bundan

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence sen erkekliğin yüz karasısın senin davalık bir durumun kalmamış tam bir eziksin senin psikolojin bozulmuş seninki aşk falan degil takıntı haline gelmiş en yakın bir psikiyatri doktorundan randevu almalısın ihmal etme

1|0
    0|0
Yükleniyor...