N'apaçağım ben özgüven falan kalmadı artık

çok üzülüyotum arkadaşlar aynaya bakmak bile istemiyorum.o kadar çok ben var ki suratımda 15 20 tane vardır küçük küçük kahverengi beni çok rahatsız ediyor dışardaki insanların yüzlerine bakıyorum okadar temiz okadar güzelki onlara imreniyorum sonra diyorum Allahım neden ben neden benim yüzümde böyle benler var nefret ediyorum kendimden saçlarımı tamamen toplayamıyorum bile sırf büyüzden yakından birinin yüzüne bile bakamıyorum çevremdekiler yakıştığını söylüyolar ama olmuyo yakışmıyo işte ne var diyolar ben yaptırıyolar güzellik için anlamıyoki kimse beni bir tane yaptırıyo yapan 10 tane değilki :( hoşlandığım çocukla konusuyoduk aynı sınıftayız bu yaz bana hoşlandığını söyledi onun mesajlarına bile yanıt vermiyorum bu yüzden.ya sonradan beni beğenmezse bu beni daha çok incitir diye.4 kardeşiz bir tek bende böyle okadar çok üzülüyorumki Şu an bile aplıyorum bunları yazarken.napiçam arkadaşlar ben bu benlere çözüm yok mu hayatımı kararttılar resmen

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• YA GERÇEKTEN ÇOK KARAMSARSIN..bEN Mİ YOKSA BİL Mİ?

hER KESİN ÇOK CİDDİ BİR doğal güzelliği vardır. Başkalarında olmayabilir. senden hoşlananlar da çoktur. Benim Bayanlar konusunda hiç sıkıntım yok, hatta çok yakışıklı bulurlar, ama senin yazını okuyunca fark ettim, yüzümde 3-4 mm çapında iki tane ben var. Ama kimse farkında bile değil. Bence sen oldukça güzel birisin, hoş bir yüze sahipsin, ama kendi kendini üzüyorsun. Olmadı ilerde Ameliyat ile aldırırsın. çok zor ahım şahım bir durum değil. Estetik deli ilerliyor. Rahat ol..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Mutlaka yakışıyordur öncelikle çevrenin sesine kulak ver.

Sonra üzülme git doktora çaresi yok değil ki bunların. Boşa ağlayıp üzülüyorsun.

Kendinle barışık ol korkma senin düşündüğün gibi düşünmez kimse emin ol. Sonra ilk işin ya psikolğa ya da doktora git.

0|0
    0|0
  • bence sen bu durumu cok fazla buyutmussun.. cevrendekı herkes yakıstıqını soluyormus.. bıtane erkek arkadas adayın var.. demekkı bırılerının dıkkatını cekebılıosun.. neden bukadar karamsar davranıyorsun.. sadece bı hakkın var.. bu hayatı yasamak ıcın.. baska hakkın yok.. bence bu durumu buyutmek yerıne yasamaya devam et.. yapmak ıstedıqın seylerı yap.. baskası ıcın deqıl kendın ıcın.. mutlu olmak ıcın..

0|0
    0|0
  • bir kere bu kadar düşünme, çünkü yüzü gerçekten sağlık açısından çok kötü durumda insanlar görüyorum. inş allah sağlık versin diyorum. Onlara göre çok çok iyi durumdasın. Bu tarz lekelerin çaresine bakılıyor. Dermatologa gitmelisin önce o seni yönlendirir, Çözümü vardır

0|0
    0|0
  • Boşa sinirlenme ya da özgüven meselesi yapma bunu.

Neticede kendin isteyerek yapmadın bunları.

Akıllı bir insan bunun farkında olacaktır.

0|0
    0|0
  • babanın sgksından yararlanıyorsan git hastanede aldır para vermeden

0|0
    0|0
    • iz kalır diyo doktor

• öyle ama doktorun iyi olmasına bakıyomus iz kalması falan

• yahu dikiyor iyi olması doktorun elinde değil senin elinde eğer doktorun dediklerine uyarsan sıkıntı yaşamazsın hem büyük bir kesik olmuyorki minik minik kesikler yani

• çözümü var dermatolglar alıyorlar et benlerini normal benlerde lazerle gideriliyo boşa üzülyosun

0|0
    0|0
    • keske et beni olsa onların alımı daha kolay ama hiç biri et beni değil lazerle de hepsi giderilmiyomuş tekrar cıkma riski varmıs oyle diyolar

• her an kalp krizi geçirip geberme riskimiz de var risklere takılma sen git aldır rahatla ki bence aldırmasanda olur

• ergenlik döneminde olur. kendine güvenmelisin benlerinle yaşamaya alışmalısın. evet sana zor gelebilir ve bu yazdıklarıma bile "hayır olmuyor bu benlerim beni öldürüyor" diyebilirsin.

bak çevrene o yüzünde hiç ben olmayan insanların hiçmi kusuru yok? 4x4 lük insan bulamazsın. ben yüzü ve vücudu manken gibi kızlarla çıktım ama içleri beş para etmez. seni beğenen birileri var ve bence kendine güvenmeli o benlerin seni çekici bir kız haline getirmesini öğrenmelisin. Nasıl mı? aklınla bilginle etkilemelisin insanları...

0|0
    0|0
  • benli, kızıl, bembeyaz tenli iskoç kızları candır evlen benimle necla :/

0|0
    0|0
  • BEN aldırma var lazer ile araştırabilrsin

0|0
    0|0
  • yasina baksak en fazla 14-15 belki 16

0|0
    0|0
    • hayır 20

• evet cunku 1 tane değil iki tane değil son 3 yılda birden arttılar

• artsinlar bisey olmaz bazilarina yakisiyor severim ben

• Resimi at da ona göre yorumlayalım

0|0
    0|0
    • resimde belli olmuyo

• o kadar küçükseler tatlı dururlar bence . sen takıntı yapıyorsun boşu boşuna

• klozet suyuyla yüzünü yıka belki benlerin geçmez ama aklın başına gelip şükretmeyi öğrenirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorun ettıgın duruma bak benler kucuk bı operasyonla halolur.suan senın yatıp kalkıp halıne sukretmen gerekıyor elın ayagın tutuyor saglıklıysan daha Allah tan ne ıstıyorsun.

0|0
    0|0
  • benmi çilmi ?

0|0
    0|0
  • geceleri bir parça sarımsak koy üzerlerine yarabandıyla bantla sabahları çıkar kuruyup dökülüyorlarmış izide kalmıyormuş kuruyasaya kadar tekrarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...