Kapat

Aşık "olabilmek"........

18 yasındayım lisede ve ilkokulda toolam 5 mi 6 mi sevgilim oldu ama öyle uzun boylu değil sevgi aşk yoktu şimdi üniversiteye geçtim bir kaç hoş kız var ama daha şöyle bir aşık olmuşluğum yok gerçek anlamda daha o duyguyu tadamadım biraz zor beğeniyorum ama birden karşıma çıkarsa ben aşık olursam ama yanlış kişi ölürsa o diye çok korkuyorum mesela en yakın arkadssim lise 1 den beri bir kızı seviyor ama öyle ergen aşkı değil 5 senedir seviyor ama acı çekiyor yanlış kişiye aşık olma konusu var onda ama benide korkuttu ben aşık olup işi ilerletip evlenebileceğim bir kıza aşık olmak istiyorum ama korkuyorum yanlış kişiye aşık olursam diye korkuyorum yani kısacası aşık olamıyorum yardım edin :'(

0|0
11

En İyi Erkek Görüşü

• İstediğin zaman olmuyorsun zaten daha yaşın kaç ki bu konu üzerinde fazla durma birden olacak şeyler hem o acıyı herkes çekecek büyütüp büyütmemek sana kalmış olay fazlada acı verici birşey değil ilk olunca insan büyütüyor işte sonra anlıyorsun kafada bittiğini. fazla büyütme

0|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• İstediğin zaman aşık olamazsın, Allah ısındırır kalpleri... Yardımımızla birine aşık olacak değilsin ya. Zamanla karşına biri çıkacak, mutlu da olacaksın, acı da çekeceksin. Hazırla kendini ^^

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...