Bir kıza açılma acil yardım...

Arkadaşlar staj yerinde bir kızla tanıştım daha girer girmez ona aşık oldum. Artık kadermidir nedir şansa serviste aynı yerde iniyoruz ve evi bizim evle çok yakın. Sonu ne olursa olsun ben açılmak istiyorum ama biraz kalıplıyım nasıl desem bana ters tepki verip dalga geçer diye biraz utanıyorum. O Zaman ben psikolojik sıkıntılara girerim okuldan stajdan kısacası hayattan soğurum bana önerilerinizi sunun lütfen boyum 1.83 kilom 86 ve yarın açılmam lazım... Yoksa içim içimi yiyor.

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• bir kız olarak söylüyorum, arkadaşça yaklaşırsan yanlış anlamaz. önce arkadaş ol daha sonra açılırsın

0|0
    0|0
    • Ama başkasıyla çıkarsa bu sefer ne yaparım ben?

• Bugün servise binerken bahsettiğim kız bana bakıp gülümsedi bende ona gülümsedik ama hala cesaretim yok arkadaşlarım diyor salakmısın git konuş felan :(

• kızın sana gülümsemesi çok hoş bence artık konusmalısın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Belkide sizin tipinizdeki beylerden hoşlanıyor bilemezsiniz ki.. Egerki aynı ortamı paylaşıyorsanız ve ters tepkiden de bu derece korkuyorsanız o halde önce kızı arastırın derim..

0|0
    0|0
    • Bu arada bugün servise binerken farkettim kız bana bakıp gülümsedi kesiştik yani :) ama bende açılmaya cesaret yokk off :(

• :)) Koptum :)

• yardımcı ol lütfen sen ne yapardım yerimde olsan kız olarak senden fikir almak istiyorum bu arada yaş 18 :D

Erkekler Ne Diyor 2

• bak arkadaşım direk yüzüne karşı söylemek pek mantıklı olmaz,biraz iltifatta bulun güzel yanlarından bahset biraz merak uyandır azıcık duygusal olmaya çalış tatlı sert..telefon numarasını al kend,s,nden akşam mesaj at,aynı menüden biraz daha ekle ertesi gün yanına gelmesini bekle az tebessüm birazda ilgili konu... birazda tuz ekledin mi tamamdır..

0|0
    0|0
  • stajın bitmesine cok az süre kala yap bunu yoksa yarın reddi yiycen hoppa hergün sabah o akşam o dayanabilcen mi?

0|0
    0|0
    • Ama ne bileym içim içimi yiyor anlarsın beni belki efkarmı desem bişey oluyo içimde yani ya başkasıyla çıkarsa felan ...

• aynı durum bendede var ofiste ama ben konuşmuyorum :) konuşmayıda düşünmüyorum kızında bana karşı ilgisi var farkındayım ama yinede konuşmayı düşünmüyorum belki ilerde biyere davet ederim belki birlikte direniriz ps 3 oynarız maybe one day..

• :D :D haklısın yahu biyandan.

Yükleniyor...