PÜRÜZSÜZ GERÇEKLER

Gillette Venus Comfortglide

Beyler bayanlar bir bakarmısınız!!!

Herkese selam. Direkt soruyorum çok belli olmayan ama inceleyince belli olan kol kıllarını kızlar aldırmalı mı? Rengini açsa olmaz mı? Çok rahatsız etmeyen kol kıllarından tiksinir misiniz yine de? Almak bayağı sıkıntı çünkü. Daha çok ve sert çıkıyor vs.

0|0
313

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba, bir erkek olarak bayanda kol kılları tiksindirmez elbette çünkü yaradılışımızda bir müdahalemiz olamaz... Ancak ben pek güzel bulmuyorum... Eminim çok zahmetlidir ancak lazer epilasyonlarının ağrısız sızısız yapıldığını duymuştum...

0|0
    0|0
    • Kollarına kaşına her yerine lazer yaptıran birini görmüştüm cildi nokta noktaydı biraz tırsıyorum ama belki onun tercih ettiği yerin kalitesi düşüktü bilemiyorum kesin çözüm olur mu lazer iyi bir yerde?

• haklısınız, ben teşekkür ederim, kendinizle barışık olun, bu durum özgüveninizi sarsmasın,

iyi geceler size...

• Sizede, çok teşekkürler. İyi geceler

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben almıyorum :D her defasında çıkıcak uğraşamam onla

0|1
    0|0
  • Sarart gitsin çok değilse. Hiç de belli olmuyor.

0|0
    0|0
    • Neyle sarartayayım

• Çok sağol. Kesinlikle deneyeceğim. :)

• Rica ederim :)

• siyah değilse dokunma ne gerek var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Her erkek şüphesiz pürüssüz kaymak gibi bir vücudu sever ama eminol erkek gerçekten severse o kıllar tüyler ona gül bahçesi gibi görünür.Ben hayatımın aşkını 110 kiloyla sevdim.Ondan daha güzeline de hiç rastlamadım.

0|0
    0|0
    • Helal olsun ne diyim. Aşk kalpte başlayıp kalpte bitiyor aslında. Hepinizinden çok güzel cevaplar aldım. Sonuç olarak önemli olan sevgi ve bizi olduğumuz gibi kabul etsinler. Çünkü kadınlar zaten tüm vücudunu temizliyor sürekli. Çok teşekkür ederim :)

• yooo dursun çokk tatlı oluyolar. hele bir de uzun olursa parmağıma dolayıp oynuyorum ben. töbe töbee

1|0
    0|0
  • Rengini aç kalsın öyle bana göre çok güzel duruyor. Tabi çok ve uzun değilse:)

0|0
    0|0
  • Şayet azsa, kısaysa ve sık değilse sarartabilirsin... Fakat çok belli oluyorsa aldırman daha iyi olur...

0|0
    0|0
  • Bak sana ornek veriyim gecen sevmedigim bir kIz geldi yanIma arkadaslarda vardI kolumu uzattim seninkilermi daha uzun dedim benimkilermi :P

0|0
    0|0
    • İşte bende öyle bir durumla karşı karşıya gelmek istemiyorum. Arada çıkabiliyor böyle tipler.:) eminim çok utanmıştır

• Kaçış yolu aramış tabii.:D eğer hakettiyse iyi yapmışsın :D

• Uzak duruyoru.m yavsiyo her firsatta :D

• koldeğilde diğer bölgeleri alması gerekiyor yani jilet kullanmayın bence jiletle alındı zaman daha irenç duruyo

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklısınız her zaman ağda tercihim

• rica ederimm yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :) iyi geceler

• İyi geceler :)

• hersey en dogal haliyle guzeldir ama amac partnerini mutlu etmekse ona sor ben mesela olmasin derim az olsada olur

0|0
    0|0
    • Beni oldugum gibi kabul eden biri yanımda olursa zaten bir kac tüyü umursamamalı degil mi ama zaten cok bisey yok :)

• anlasildi partnerin yok:-) sen bunlari bosvrr kabul eden seni oldugu gibi kabul etsin en buyuk mutluluk bu degilmi zaten

• Iyyy.

YApmayın çocuklar.

0|0
    0|0
  • kılınıza kurban olsunlar...

0|0
    0|0
  • yok aldırmaya gerek yok ne zararı varki

0|0
    0|0
  • çok azsa bişey olmaz

0|0
    0|0
    • Kendimden söylüyorum. Tenim bronz şu aralar ama normalde buğday tenliyim. Şu an çok belli olmuyor dikkatli bakınca oluyor

• boşver ya nolacak sanki ben hiç takmam öyle şeylere çok aşırı değilse ama

• göze çarpıyorsa hiç hoş durmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...