Bir erkeği kendine aşık etmek?

Arkadaşlar ben lise son sınıftayım bir çocuktan hoşlanıyodum aşık oldum resmen ama o beni sevmiyo gibi yani sevsede o gözle bakmıyo gibi ben çok acı çekiyorum aslında haklı kimse istemediği birisine aşık olamaz. Ama ben çok kötü oluyorum her seferinde yardımcı olurmusunuz neler yapabilirim ve varsa bununla ilgili duaları yazarmısınız ama büyü gibi şeyler olmasın şimdiden çok teşekkür ederim.

0|0
28

En İyi Erkek Görüşü

• Lise son sınıftasin hayatin en güzel oldugu yildasin sebebi ise herkesin sana bir birey ve büyümüş olarak bakmasi ve hayata ilk adimlari atilimlarin atildigi yildir o yüzden bunlari kafana takma hayatinin son demlerinin tadini çıkar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatta sakin keske deme cunku keskelerin sana aci cektirir. Kiz olabilirsin evet ama bence keske demektense konusmalisin. Ancak bence son seneni kafana bunlari takarak harcama

0|0
    0|0
  • naçizane fikrimi söyleyeyim, yeri geldiğinde onunla konuşmaktan çekinme bu sohbet veya bir arkadaş olabilir ama sakın ağzının dibine düşme. Mesafeli ol ve herkesle mesafeli ol ama hoşlandığın kişiyle farklı olarak o sana bir adım attıkça sende ona at ve mesafeli ama ilgili bir şekilde yaklaş. Yani 3erkek 3kızın bulunduğu ortamda en çok onunla ilgilen

örnek

martta doğum günüm var

ne kadar güzel ayın kaçı?

örnek:

hafta sonu sinemaya gideceğiz

hangi filme gideceksiniz

gibisinden... gruptaki diğer erkekler haftasonu sinemaya gideceklerini söylerse bu cevabı verme sadece ona. Bu şekilde klass bir şekilde ondan ilgilendiğini belli edersin. Kendine güven. Olmazsa olmaz ve illa olacak diye bir şey yok, zorla oldurulan ilişkilerden hayır yok

0|0
    0|0
    • söylediklerinde çok haklısın hepsini yapmak isterdim onu sevdiğimi biliyo zaten bu daha kötü oldu yüzüne bile bakamıyorum artık :(

• Zorla olmaz bu işler...her işin hayırlısı istenmeli...

0|0
    0|0
  • git konuş olmazsa susar köşene çekilirsin en azından şansımı denemiştim dersin ilerde sorsamıydım diye tereddüt etmezsin

0|0
    0|0
    • nasıl konuşim ben kızım sonuçta böyle şeylerde erkekler ilk adımı atar

• sende haklısın :)

• Bacakalrına kopya yaz bence

0|0
    0|1
  • admin liseliler siteyi sarmış

0|0
    1|0
  • nasibin önüne geçilmezmiş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiçbir insanın gönlüne kelepçe vuramazsınız...

0|0
    0|0
  • şekerim kelin ilacı olsa :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...