Namuslu kız hakkında sorum var.

iş yerinde çalışan bir kıza üstü olarak çalışşan br erkek arkadan yaklaşıp sarılmaya çalışmış ya da sarılmışsa,bu durum kızın yılışık olmasından mı ,yani erkeğin yüz bulmasından mı ,yoksa erkeğin şerefsizliğinden mi kaynaklanır
Güncellemeler:
fikri değişen var mı

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• kızın tepkisi belli ederdi. ne tepki verdi ?

0|0
    0|0
    • itmiş ve şikayet etmiş yönetime bir şey çıkmamış

• :)) kız namusludur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kızın etkisi çok önemli. Erkek egerki yüz bulamıyorsa asla o tarz yaklaşımı olmaz. Tabii ki istisnalar olabilir ama genel anlamda bu böyledir. İllaki kızdan bir etki görmüştür.

0|0
    0|0
  • erkeğin şerefsizliğinden

0|0
    0|0
    • peki her kıza neden yapılamıyor,kızdan olma durumu olamaz mı,erkeği cesaretlendirmiş olamaz mı

• şimdi objektif olarak bakalım hemcinsiniz olarak siz daha iyi hisedersiniz ama bilmiyorum

• dediğim gibi ne oynuyacak başka işimi yok kızlar öyle erkeği tavlamaya çalışmaz

Erkekler Ne Diyor 7

• aslında yüz bulmuş ve sarılmıştır diyecekler şunu unutmasın, bu kişi bir yönetici ve işyerinde böyle davranmaya hakkı yoktur. kız bu durumdan şikayetçi ise ve kanıtlayabilirse şahitler eşliğinde, işveren bu kişiyi meteliksiz olarak şutlayabilir tüm haklarını vermeden...

0|0
    0|0
    • iş veren değil,öle yüksek biride değil,sadece bir yerden sorumlu ,sorumlu olduğu işte temizlik ,temizlik elamanına yapıyor bunu kız bana sölüyor ben konum olarak ceza mercinde olduğum için yardım istiyor ama kıza pek güvenmedim

• evet bunun vicdanı sorumluluğu da var, bu da yönetici olarak sizin elinizde.. bunu sizin sağlamanız ve korkuyorsa bunu ortadan kaldırmanız size düşer, bu olayın peşini bırakmayın kimse şikayetçi değil diye... emin olun ileride daha büyük sorun olarak tezahür edebilir...

• ok.

• kızdan yüz bulmasına rağmen böyle birşeyin olmaması gerekir bu adam şerefsizin ötesindedir

0|0
    0|0
    • orası kesindir elbet ama ;burda kızdan mı kaynaklı yoksa

• bencede kız sert ve kesin tavırlı olsaydı cesaret edemezdi erkek

• şerefsizlikle ne alakası var erkek yüz bnulmuş kızda kuyruk sallamış demekkş

0|0
    0|0
    • haklısın kızda var bir sorum,erkek salladıysa tahrik altında yapmış olabilir

• bu izin vermemiş verse neden itsin ve şikayet etsin bunu anlamadım ,yoksa ik aklıma gelen dedğin gibiydi

• haa o ayrı bn kızda kötü bir tepki vermemiş olarak algıladım pardon

• kuyruk sallamasa yapılmaz bence

0|0
    0|0
    • aklıma ilk gelen kuvvetli secenek bu ama bilmiyorum

• erkek yüz bulmuş demekkii niye şerefsiz olsunn

0|0
    0|0
  • Erkeğin serefsizliğinden

0|0
    0|0
  • erkeğin oçluğundan kaynalanır kız peki tpki vermedimi ozaman birader ?

0|0
    0|0
    • kız ittim ve şikayet ettim dedi

sonuç alamamış halen uğraşıyomuş

benimde konum olarak belli kişilere yakınlığım olduğu için yardım istiyor fikir alıyorum

• bunu yapan kişinin Allah belasını versin .

Yükleniyor...