Kapat

Büyüden anlayan var mı?

büyüden anlayanınız var mı yengemin bununla uğraştığını anladım. ağzından kaçırdı anlamamış gibi davrandım. çok yakınız kıskanç biraz. kıskanır ya da kızar bana da büyü yapar diye korkuyorum bunu önlemenin bir yolu var mı

korkuyorum valla :D

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• ufak bir kuran taşı uzerınde çok yapan lar var dikkatli ol derim bir goz at D:\GIZLIILIMLER\gizliilimler\www.gizliilimler.tr.gg\B.ue.y.ue.-Nedir-ve-Zararları.htm

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kuran'ı Kerimde Büyülere karşı okunacak dualar var hatta dua kitapları var onda açıklamalarda bölüm bölüm bulabilirsin sonuçta her derdin ilacı duadır.

3|0
    0|0
  • Büyü yapan ehli insanlar artık ortadan kalktı. Sağ solda öğrendiği büyüler lafın tabiriyle bir boka yaramaz. Eğer yengen müslüman ise söyle ona .. Cenneti yasaklandı ..

2|0
    0|0
  • var olmaz mı ne büyüsü lazımdı paket servis 250 tl yerinde hizmet 150 tl her türlü bozma yapma işleri itina ile yapılır bünyemizde bulunan 7 tane 25 yıllık tecrübeli cinlerimiz ile size en üstün ve kalite hizmet anlayaşı ile yapboz imam efendi hizmetinizde tüm haklarımız saklıdır...

0|0
    0|0
  • Büyü yapmak yaptırmak büyük günahlardandır. Allahın gazabıyla cezalandırılacağı belirttiği bir haramdır... Size tavsiyem böyle bir kişinin ne evine girip çıkın, ne de elinden bir şey yiyin...

1|0
    0|0
  • büyün diye bir şey yok voldemort yalan potter uydurmuş

1|0
    0|0
  • "Elemtere fiş kem gözlere şiş" küçükken büyüden korunma yöntemimdi .

Hep filmlerden hep o.o

0|0
    0|0
  • ya büyü nedır ya :D gıt az oku lutfen kıtap oku ya

0|0
    0|0
  • Yengeni evine almamakla önlemini almış olursun.

0|0
    0|0
  • aha poku yedin :D

0|0
    0|0
  • elf gözlerinin neler görür legolas ?

1|0
    0|0
  • ne korkacan o senden korksun valla :)

0|0
    0|0
  • Hadis vardı galiba bir tane ama araştır tamamını hatırlamıyorum kan vermek sünnettir kan verdiğinde büyü felan varsa bozulur demişti cübbeli ama o kafadan felan kan verdiğinide söyledi sünnet olan yer hangisi onu araştır sonra duaları var onları oku ve cünüb oldugunuzda hemen abdestlenin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yengeni evine alma sakın. Bir de sürekli ayet-el kürsi oku.

0|0
    0|0
  • Sen Allah'a ınancnı kaybetme bsey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...