Çok saçma bir hayatım var :( sıkıştım kaldım

annem babam üniversite mezunu bide annem odtü mühendis ikiside ama ben açık lise öğrencisiyim hi liseye gitmedim direk böyle bir tercih yaptım nedeni çok uzun hikaye şimdide dersaneye başladım ama çok çaresiz hissediyorum herşey üsst üstüde geldi yapamıcam sınava hazırlanamıyorum dediğimde annem başlıyor bir sürü şeyler sayıyor , iradesiz güçsüz, karaktersiz birisin istikrarlı değilsin diyor nankörsün diyor ama artık onun bu laflarını sadece kulağımı dibine kadar kapatarak kesinlkle duymuyorum çünkü kalbim kaldırmıyor, maddi anlamda herşeyim var ,bedenen güzelliğim kıyafetler herşey güzel ama istediğim eğitim ve lise özlemini bana kimse veremezki artık

hergün saaterce ağlıyorum açık lise derslerine çalışıyorum ama ağlayarak umutsuzca ,dersaneyede başladım bu sene ama kendime güvenim sıfır kanse olup gebermek istiyorum ama olmuyor işte

napıcam hayatıma nasıl başlıcam ben...

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• hayat okuldan ıbaret mı? ben de unıv mezunu oldugum ıcın pişmanım. mutluluk dıplomada degıl kı. farklı bırseyler yapıp o ıste basarılı olup ınsanlara faydalı olmakta hedefledıgın karıyere ulasmakta. sen bırak okulu baska seye bak be abla. yasın genc. gıt dıl ogren dunyayı gez ne bılım farklı ol. hatta annen ve baban gıbı olma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• aahhh aaahhh senle aynı derdi muzdaribim yaa bende istiyorum çok okumayı ama ailem bırakmıyor keşke bu hayata gelmeseydim

okumak istiyorum ama ailem benim paramı alıyo

nasıl olucak sen söyle ağlıyom şimdi

okumak istiyorum ben yaa bak diyorum para toplucam 2 yıılığa gidicem o aradada kpssye çalışıcam kaznırım inşallah ama bırakmıyorlar

0|0
    0|0
  • lise ne ki ya ? bence çok yanılıyorsun. ben üniversite okyrm ortamı lise ortamından bin kat daha iyi böyle düşünerek anca kendine zarar verirsin. bence derslerine daha çok çalşp üniversite ortamına gir ve ortam nasılmış orda gör derim ;)

0|0
    0|0
  • Takma kafana bu boş fani dünya işlerini. Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenip akışına bırakmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Ayrıca öyle üni okumanında sana cok sey kazandırcagını soyleyemem.Ama illa birseyler kazanmak ıstıyorsan baska yollarda var

0|0
    0|0
  • sen ögretmen çoçugusun aaa olurmu öyle sey gibi bir baskı senıkide

0|0
    0|0
  • bu yaşlar böledir şuan istediklerin olmuş olsa yine kendine bir dert bulurdun. kasma yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Laf arasında reklamını da yaptın bravo, annenin babanın mesleği sana pek etki etmemiş herhalde, annenin dediklerini duymamazlıktan gelmen iyi olmuş kapat kulaklarını derslerine çalış Allah o kafatasının içindeki yumuşak ,kıvrımlı düşünebilen organı boşuna yaratmamış unutma ki istediğin okula girmek başkasının değil senin elinde, eğer kendine inanırsan emin ol istediğin okula girersin kendimden biliyorum tembel halimde Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birindeyim annem babam bana sen hiçbir şey olamazsın derlerdi ben dinlemezdim sınav işleri bittiğinde , üzerinde sınav puanımın yazılı olduğu kağıdı götürüp karşılarında troll gülüşü yapmamı hiçbir zaman unutmayacağım.

0|0
    0|0
    • "Laf arasında reklamını da yaptın bravo" bence kız kendini aşağılamış... ne reklamı...

annesi de sürekli aşağılıyor... kötü bir durum ne reklamından bahsediyorsun...

• sınavda kopya çekebilmeyi çok isterdim ama onlarca öğretmenle göz göze geldim sonra gazetelere KOPYA VAKASI diye haber olmaktan korktum ben zaten çalışmadan girdim ve taa liseden beri hayalini kuruyordum olamaz diye bir kelime yoktu benim için kesin olurdu yani

• aferin sana... da sadece laf atmak için söylemiştim kopya konusunu...

kızdan özürü ise kaynattın...

• Allah korusun deme oyle seyler.

Madem bıseylerı kacırdınşu anelinde olanların kıymetiini biil onlara sarıl.

0|0
    0|0
  • Cok zor yaslar zor durumlar ama silkelen ve kendine gel basara bilirsin :)

0|0
    0|0
  • hiç bısey için geç degıl.bunları takmadan kafana duzgunce çalış.ve yaşayamadıgın lıse hayatını unıversıtede çıkar.ınadına çalış.ınsanlar açıkogretım bıtırıp malı muşavır,müfettiş olabılıyo.sen açık lısedede olsan unıversıteyı kaznmana engel degıl.yeterkı sen ıste.ve lısede egtım artık ayaklar altında.emın ol bıçok lıselı dersanelerde temelını oturtuyo.kendıne guven ve hazırlan

0|0
    0|0
Yükleniyor...