Selam arkdaşlar lütfen ama lütfen yardım edin

selam arkdaşlar herkeze hayırlı akşamlar arkdaşlar baylar bayanlar dudfen yardım ci olun ne yapacağımı bilmi yorum ger çek ten benim sevgilim var di aramız açıktı barış dik neyse sevgilim den anlaşdik dün gece yarına bulaşacaz diye hiç sorun yoktu ondan sonra dün oldu mesaj atmadı telefonu kapalıdı neyse akşam telefonunu acdi neden telefonun kapalıdı gelmi yodun sa neden demedin filan dedim kavga etmedik mesaj addi hastalandım hastaneye kaldır dilar yazamı yorum dedi bende yaz dim ben ciddiyim senden oyun oynami yorum seni seviyorum filan dedim gerçek tende sevi yorum neyse bugün sabah mesaj addi isde dedi nasip se yarına buluşalım diye bende tamam dedim ondan sonra aradan 30 daka gecdi mesaj addi ben seni sevmiyorum kalbimde yok sun senden buluşamam gid buralar dan hayatım da olmazsın arkdaşımda olmaz sin istemiyorum bende kızdım neden özaman yarın buluşalım diyo sun neden yalan soylu yosun diye arkdaşlar daha önce 2 sefer buluşdük en sonun cudan sonra deyiş di buu yav bu ne yapmaya çalışı yo daha önce gine böle oldu kendisi döndü bu seferde kendi si dönermi ne yapayım neyazayım nediyeyim hiç bir şey bilmi yorum sınırım morelim çok bozuk yardım edin nolurya ikide bir di yo kavga eddikten sonra telefonumu filan deyişecem yok böle solee diyo en son bunu yazdı bana.sen anla anlama olman şenle tanmıdım o kadar sevmedim sen kendi dengnle ol hayatta mutluluk sana de dii offfffffffff içim yani yo param parça bana yardım edin allah rızası için nolur yaa

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• benım tek anladıgım kız senı ıstememıs ve ayrılmıs dogru mu bu.

0|0
    0|0
    • yav hiç bir şey yoktu noldu sa bilmi yorum bir anda olduuu ben kötü bir şeyde demedim :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• dengesiz bir durum ayrılmak istiosa nie dolandırıyo lafı acı çektiryo..insanlıkmı bu allah allah tamam bnde kkızım ama bukadar vicdansız deqilim...seni sevmiomuş demeki

0|0
    0|0
  • Çocukça valla ben bu yazına bişey diyemicem yürümez tutmaz bu ilişki...gelişmeniz lazım..

0|0
    0|0
    • cocuk ca davranı yor benide deli ediyor

• O sana kötü davrandığı için sevdiğini sanıyorsun.. sen ona onun gibi davran bak ne yapacak..

• yav sevdigime tanışdıgıma bin pişmanım onuu eger başkasına öyle davra sadım var hiç beni bırakmaz dı ama bu ya sevgi aşk nedir bilmi yoo

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim benim senin için en hayırlısı yolunu ayır o kız yaramaz sana kız milletini 5gruba ayırırım ben kendini beğenmiş ve şımarık karışımı denk gelmiş sana en tehlikeleridir egolarını tahmin ederler başına buyrukturlar yasa göre değişir. 20yaş altı sevgi aşk yoksunudur sadece erkeğin teklif etmesi yeterli onlara tampon göklere çıkar tavsiyem uzak dur:-)

0|0
    0|0
  • Üzerine gitme biraz zaman ver belliki kafası karışık

0|0
    0|0
Yükleniyor...