Biraz uzun, Ölüm kalım meselesi, lütfen bana yardım edin.

Merhaba arkadaşlar, Hemen konuya girecem

Benim 1.5 yıllık bir sevgilim vardı, iyiydik mutluyduk felan filan. Sonra ailesi öğrendi ve bizi ayırdı. kız benden nefret etti, sonra 6 ay geçti, 6 ay sonra mesajlar atmaya başladı etti bir ton, bende meyilliydim, sonra facesine girdim bir şekilde, ve eski sevgilisinin engelini kaldırıp mesajlar atmış, bir ton erkeklerle konuşmuş etmiş kimse bunu takmamış en sonunda bana dönmüş o yüzden. Ben bunu öğrenince tamamen bağımı kopardım. Sonra araya birileri girdi bir şekilde barıştık,ama istediğim şekilde olması şartıyla. Oda tamam dedi, ne dediysem yaptı eyvallah, sonra benim geleceğim ile ilgili bir meslek vardı onu kazandım o istemedi diye, ondan vazgeçtim, zaten daha öncedende çok emeğim fedakarlığım vardı, yine bunu yapmasına rağmen affedip,guvenip ona emek verdim. ara sıra bağırdım çağırdım baya tatsızlıklar oldu, buda ben onu affederken söylediğim şeyleri yapmamasıyla alakalıydı. Daha sonra tekrardan ailesi öğrendi bir ton yaygara oldu, yine ayırdılar bir ton arama yaptılar saydılar felan annesi, en sonunda yanına gıttım annesının konustuk ettık,

yok olmaz deyip geçtiler. Bu kız benim hayatımı gerçekten mafetti, sonra bana yan çizip, ailesinin istediği gibi olacağını söyledi, bende baya bir sinirlendim kolay değil yani,emek verenler iyi bilir. İşte sonra birşeyler yaşamıştık biz bu kız ile, onun için ısrar ettim gizli bir şekilde devam edelim yapalım edelim mesleğimi alır almazda açıklarız diye. Yok ben ailemi sen pisliksin söylesin böylesin saydırıyorda saydırıyor. En sonunda o yaptıgımız şeyi söyleyelim o zaman benimde içim rahat etsin dedim, tehtit olarak algıladı ki zaten tehtite giriyor, o kadar emek vermişken kaybetmek istemeyip diye yaptım evet, ama gerçekten çok ciddi zararlar verdi bana. Az önce annesi aradı bir ton laflar söyledi, kokutmayın sızın ne yaptıgınız bellı degıl vesaire bilmem ne. daha önce ilk öğrenişlerinde aradıklarında demiştim ben aradım o rahatsız etmedı ben ısrar ettm sucu ben ustume aldım yani, sonra bana telefon edip kızımı rahat bırak vesaıre ıstemıyor ıste felan yapıp cok ustume geldiler, bende dayanamadım çoğu şeyi söyledm onun aradıgını vesaire. daha söylemeyeceğim şeylerde var ama söyleyemem dedm ,

sonra kapattık öyle. sonra düşündüm kü, benim hayatımı mafeden birini böyle bırakmak olmaz. Annesine tüm olan geçeni, nasıl biri oldugunu anlatayım diyorum, aradım size bir posta yolluyacam dedim, o postada bazı resimler ve konuşmalar var, eski sevgilisinin , ve bizim yaptıklarımızı yazıp göndermeyi düşünüyorum, veya kendim gidip biyere çağırıp anlatmak istiyorum. Sizce yapmalımıyım? Tamam benimle olmasın ama ne mal oldugunu bilsin anneside. Benimle kedinin oynadıgı gibi oynadı resmen, istediği zaman gelip istediği zaman gidemez yani. Lütfen cevap arkadaşlar

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• nasil kizlar var yaaaaa O_o uzak dur ,yazik olur sana zaten kac ayin bosa gitmise neredeyse.bisey yollama insanlik sende kalsin

0|0
    0|0
    • Annesini bir yere çağırıp, herşeyi anlatıp, daha sonra tepkisine göre o fotoğrafları felan göstersem olmazmı? veya bana bişey olurmu savcılık felan herhangi bir yere vermedim kızda reşitti, zorlamada yok ortada.

• Ailesini kaybedecek, benim kaybettiklerimi oda kaybedecek, emeklerimi, fedakarlıklarımı, geleceğimi çalmanın bedeli olarak görüyorum. Ailesi geniş bir insan değiller, sıkılar baya.

• yapma ya sonucta oda bir kadin iyi degil yaptigin bos ver gitsin iste

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• aileyi katma işin içine kimse kendi çocuğuna kötü demez olan sana olur, illa ayrılcam bitti diyosan kararlı ol, onun yaptıkları kalmaz yanına ama sende yaşadığınız güzel günleri düşünüp affet ki beynin tutmasın onu unutabil. derim ben

0|0
    0|0
  • Hiç söyleme bence sonra namusunu temizleyeceksin diye baskı kurabilir ailesi.Ne hali varsa görsün zaten sana ettikleri ondan muhakkak çıkar

0|0
    0|0
  • Gecmis gecmiste birak, unut gitsin.. Önüne bak artik, eden bulur..

0|0
    0|0
  • bırak Allahından bulsun bence acı çekmişsin ama yol yakınken de kurtulmuşsun bulaşma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendimi çok acı çeker zannediyordum senin durum çok daha zormuş Allah kolaylık versin. Bence söyleme o öyle birşey yapacak kadar sevdiyse unutamaz o acı ona yeter

0|0
    0|0
  • Kardesım benımle ıltesıme gec..

0|0
    0|0
  • kardeşim allah yardım cın olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...