Ikimiz de evlenıp boşandık

ikimizde evlenip boşandık ikimiizinde bir kızı ir oğlu var az küçük tatsızlıklar yaşıyorduk ama ben çocuk dusnmuyorum ben oğluma anne baba oldum zorlandım2 gun önce tartıştık tel kapadım açmaıdm 150 kere aradı ikna vs huzur ıstıyorum dedim huzur para mal mülk ıstemıyorum bu ömrümün yarısında neden bu bahenerleri yapıyor sözde coks evıyor kendı aramızda sözlendik 1ay sonra ailesnle gelcekler...sureklı bırsye çıkartıyor sonra bumudur svegı bumudur kolay pes etmek diyor?
Güncellemeler:
bebeksiz yuva olmaz bizim parçamız olmuycakmı ben çocuk istiyorum evlenince ila dıyor ben ıstemıyorum... trip yapıp sypeden cıktı...

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• yuh be dunyada erkek bir kendısı var zannedıyor hayırlısı ne ise o olsun daha evlenmeden yaptıklarına bir bak hele birde evlendiğinizı canlandırıyorum gozumde katlıam çıkar gibi oluyor o evde

1|0
    0|0
    • evet üzüldüm ikimizinde cocgu vat bana dedıgı sen doğurmazdan evde kalırsın nah senikımse alır yakıstıramaıdm kendısıne kımsede böyle kötü soz duymadım az once ayrıldım kaldıramıycam sözler soyluyor... hayırlısı böyle.

• ben bir erkek olarak utanmaktayım onun adına düşmanın olsa bıle bir kadına soylenılecek sozler degıl bence sen ana sın babasın şu an o çocugun hayallerını ve gelecegıne sahıp çık dayanamam onun uzulmesıne kım olursa olsun çocukların aglamsına üzülmesıne dayanamıyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Zor işler ve düzgün bir dille anlatmamışsın, ayrıntı da yok ne diyelim ki şimdi?

0|0
    0|0
  • bu iş yuruyecek gıbı degıl bence sonun ilki gibi olur

0|0
    0|0
  • Hayır de ! Yürümez !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...