Kızlar serserileri mi sever?

Bizim sınıfta bir kız var, Nazik, kibar, Küfür etmeyen saygılı biri. Sonra bir erkek var okulda serseri Çok fazla küfür eden, Artist, Karizmatik görünmeye çalışan, bide bu arada karizmatik olunmaz, Doğulur, kendini öven biri ben dedim bununla hiç bir kız çıkmak bir baktım az demin anlattığım kız onunla çıkıyorumuş o kadar şaşırdımki anlatamam. Kızlar küfür eden serseri erkeklerimi sever?

0|0
23

En İyi Kız Görüşü

• bir çoğumuz serserilere aşık oluruz. onlar da bizi köpek gibi süründürür

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kişiden kişiye degişir. Bazı kızlar hoşlanırken bazı kızlar böle tiplerden nefret eder. Ama kimsenin kimseden bir üstünlügü yoktur. Belki kız onu adam edicek küfür ettirmeyecek serserilikten kurtarıcak vb. yani dedigim gibi gönül bu otada konuyor b-kada :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bunun sebebi kızların böyle erkeklerin yanında kendilerini güvende hissetmeleri imiş bilmiyorum ne kadar doğru

0|0
    0|0
  • Çekici gelen neyse kadınlar oraya doğru gider kardeşim. Ben hiç serseri olmadım mesela. Kibar, nazik halimle, birazda iktidarla (yani erkeksi olarak) beni seviyordu mesela. Sonra kaybetmekten korktum onu ve çoğu şeyi alttan aldım. Sonuç; kaybettim. Serserinin kaybetme korkusu yok ondan şanslı oluyor.

0|0
    0|0
  • İlk o açılmıştır.O kapmıştır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...