Bitti artık mı desem benim için daha sağlıklı olur, yoksa düşünmemeye çalışıp unutmak için zamana bırakmak mı?

Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

Arkadaşlar; bir, hatta birçok mesele var kafamda. Dün gece 4 rekat bir namaz kılıp dua ettim Allah’a, bana bunları unutmamda yardım etmesi için ve elimi yere vurdum, bu konular kapanmıştır dedim ve gerçekten kapatmıştım da, düşünmemeye çalışıyordum. Fakat bugün yine patladım, elimde olmadan. Aynı düşünceler yine geldi aklıma ve canım çok yandı, hala da canım çok yanıyor. Ben dünkü gibi yapıp elimi vursam, bitti artık mı desem benim için daha sağlıklı olur, yoksa düşünmemeye çalışıp unutmak için zamana bırakmak mı daha sağlıklı olur?

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• aklın zamansız öldürdüklerini kalp amansız diriltirmiş zamana bırak.

0|0
    0|0
    • Canım çok yanıyo

• ne güzel işte babanın kıymetini bil baba her zaman babadır 10 yaşındada 30 yaşında da. bende 20 yaşındayım benim babamda babacım der bazen

• kendimi çocuk gibi hissetmem saçma mı yani

• Düşünmemeye çaşışıp zamana bırakıcaksın,Elini duvara vursan ne faydası olucak ki?

0|0
    0|0
    • Hani bir daha yapmayacağım diye kesin bir karar vermiş gibi oluyor o zaman, o yüzden

• kesin karar vermiş gibi oluosundur ya ama o da saçma elini duvara vurmakla bidaha yapmıycam demek ne alaka ki... ? Çok özür diliyorum ama saçma yani .Zaman herşeyi çözer...zamana bırak

• Haklısın, saçma ama onu çare olarak görüyorum işte o anda... :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...