Akıl mı kalp mii..işte size soru..

kalbin dediği mi olmalı..yoksa akıl mı kullanılmalı..yani mantığın hayır derken kalbin evet diyorsa ya da kalbin susmuşken mantığın konuşuyorsa ne yapardın..açıkla bir zahmet..:)
Güncellemeler:
ve akıl hüküm sürer kalp tükenir..can kaybeder..

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside dğl.ikiside bilinçaltna bğlıdır.asl yönetim merkezi ordadır.bilinçaltna gece yatarken o kz olmamalı o kızı unutmalı dye telkinlerde bulunursan zamanla mantğnda kalbnde boş olduğnu görûceksin

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Oyumu akıldan kullanıyorum her zaman kalbini dinle derdim batardım şimdi aklını kontrol et diyom zirveye çıkıyom :)

1|0
    0|0
  • İkisininde orta noktasını bulmaya çalışmak lazım.Sadece birine yönelerek hareket etmek baş ağrısı yapar.

1|0
    0|0
  • Ve kalbimi dinledim .. Hep hüsrana uğrattı. Mantığımı dinledim 3 aydır bir başka ben oldum .. Şimdi geçmişimi yani kalbimi dinlediğim zamanları tebessümle anıyorum

0|0
    0|0
  • herkeste beyın var ama beynın ayaklarına beynın ellerine beynin kendine hüketmiyorsa beyin olsa ne yazar?

1|0
    0|0
  • akıl doğru adım olabilir ama ben kalbe şans veriyorum :)

1|0
    0|0
  • akıl yanılabilir ama kalp hiçbirzaman yanılmaz:)

1|0
    0|0
  • Akil

Cok kisaymis

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kalbime göre hareket ettiğim zamanlarda hep canım yandı, mantığıma göre hareket etmeyi denedim öyle de hep bir şeyler eksik gibiydi tam anlamıyla mutlu olamadım. şu an hem kalbime hem aklıma hitap edenleyim :) Allah bozmasın inş :) ve herkesin gönlüne göre versin :)

1|0
    0|0
  • İkisi de beni hiç yanıltmadı..

1|0
    0|0
  • Kalp.

1|0
    0|0
  • ikisini de seviyoruz

1|0
    0|0
  • Mantıkta hata olmuyor ama ne zaman sktir et mantığı desem yanılıyorum.

O yüzden mantık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...