Hoşlandığım çocuğun beni kolay lokma gibi görmesini istemiyorum, ne yapmalıyım?

erkekler hoşlandığım çocuğa yaklaşmak istiyorum ama beni kolay lokma ya da kaş.r gibi görmesini istemiyorum. nasıl yaklaşabilirim sizce? çocukla hiç muhabbetmiz yok bu arada. ama bakışıyoruz.
Güncellemeler:
lütfen saçma sapan yorumlar yapacaksanız yapmayın

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Makul ve mantıklı bir şey sorun ve doğal davranın... Bu kadar !

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Çocuğa harekete geçebilmesi için uygun bir fırsat vermen lazım ya da onun tesadüfi zannedeceği bir tanışma ayarlamalısın misal okula giderken yolda telefonunla uğraş ve yanındayken kitaplarını düşür ama kitaplar çok olsunki taşımana yardım etmesi gereksin :)

0|0
    0|0
  • fazlada belli etmeden yanına yaklaş oralarda bişeylerle uğraş,tebessüm et yanlışlıkla koluna falan dokun,konuşmazsa ters ters bak:)

0|0
    0|0
  • git sen söle senden hoşlanıyorum sevgilin yoksa çıkalımmı sevgili olalımmı de ne var bunda yahu gerçekden bir acayipsizniz heeee

0|0
    0|0
  • çocuğun ilgi duyduğu konulardan girersen olaya hem onu sıkmazsın hemde seni tanıması için bir fırsat kazanmış olursun

0|0
    0|0
  • Beni dinle direk söyle seni tanıdıkça ne olduğunu anlar(ama evlenmeden en fazla göster):D

0|0
    0|0
  • sen gittiğin an çocuk için kaşar olmasan bile kolay lokmasn süründürür bunu göze alma..

0|0
    0|0
  • maç ile ilgili konuş peşini bırakmaz sohbet baya koyulaşılır

0|0
    0|0
  • bir kurzhaar gibi yaklas ona.bakmadıgı zamanlar surunerek yanas baktıgı anda dur

0|0
    0|0
  • facebook ta falan ekli mi ?

0|0
    0|0
  • bakışıyorsanız zaten seni kaşar gözüyle görmüyordur

0|0
    0|0
  • Nerede yaşıyorsun sen ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Muhabbetini kurduktan sonra onun her istediğini yapma ..Yapacaksan da naz yap.

0|1
    0|0
  • aynı durumdayım ama bakıyorlar bakıyorlar ve sadece bakıyorlar tanışmak için hiç adım atmıyorlar nedense

0|0
    0|0
    • haaa tabiii tabiii adım atsın da gerdirdikçe gerdirin ..trip üstüne trip...

• ben trip atmayı da trip atanı da sevmem sana öyleleri denk gelmiş

Yükleniyor...